Open Mind 2012 projekta atklāšanas pasākums

18. janvāris, 2012

2012. gada 18. janvārī ar vingrošanas aprīkojuma uzstādīšanu tika dots starts RTU Attīstības fonda un Swedbank projektam Open Mind 2012. Tā mērķis – rosināt jauniešus izmantot augstskolās gūtās zināšanas, lai uzlabotu sociālo vidi, veicinātu sabiedrības aktivitāti un realizētu dažādus noderīgus projektus savos reģionos un augstskolās.

Šā sociālā projekta atklāšanas pasākums notika pie Rīgas Angļu ģimnāzijas. Tajā tika sniegta informācija par šā gada Open Mind mērķiem un pasākumiem, kā arī īstenots pirmais studentu ierosinātais projekts, atbalstot ielu vingrošanas sporta pieejamību jauniešiem.

Projektu Open Mind organizē Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds un Swedbank, šogad tas tiek izsludināts jau piekto gadu pēc kārtas.