RTU Attīstības fonds
Parādīt izvēlni
RTU Attīstības fonds

Noslēgumu darbu stipendiju konkurss "ZIBIT 2018"

29. maijs, 2018
.
.
.

AS “Exigen Services Latvia” un AS “Accenture Latvia” sadarbībā ar nodibinājumu „Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” izsludina konkursu “ZIBIT 2018” noslēguma darbu stipendiju piešķiršanai ar mērķi materiāli atbalstīt un novērtēt Latvijas augstākās izglītības iestāžu datorikas studentus un veicināt datorikas nozares studentu profesionālo izaugsmi un karjeras attīstību.

Stipendiju konkursam pretendentus var izvirzīt jebkura Latvijā akreditēta augstākās izglītības iestāde, kurā tiek sagatavoti datorikas un informācjas tehnoloģiju nozares studenti. Katra izglītības iestāde konkursam var izvirzīt 1, 2 vai 3 bakalaura darbu autorus un 1, 2 vai 3 maģistra darbu autorus, kuri 2017./2018. studiju gadā izstrādājuši un aizstāvējuši interesantākos un inovatīvākos noslēguma darbus datorikas un informācijas tehnoloģiju nozarē.

Lai pieteiktu noslēguma darbu autorus konkursam, izglītības iestādes pārstāvim  jāaugšupielādē izvirzītie darbi (.pdf formātā) kopā ar vismaz vienu recenziju par katru darbu, un jāaizpilda dati par pretendentiem un darbu vadītājiem RTU Attīstības fonda mājaslapas sadaļā „ZIBIT 2018” noslēguma darbu stipendiju konkurss”  vai  ŠEIT  līdz 2018. gada 15. jūnija (ieskaitot).

Sešu labāko noslēguma darbu vadītāji saņems balvas 500 EUR apmērā.
Kopējais stipendiju un balvu fonds ir 7600 EUR.

 

Papildu informācija:
Santa Jākobsone
RTU Attīstības fonda Izpilddirektora vietniece
Tālr. +371 27008804
E-pasts:

Kopīgot rakstu

Jaunumi