Noslēdzies AS "Latvijas Gāze" stipendiju konkurss

12. oktobris, 2016

Ikgadējā stipendiju konkursā, ko organizē AS “Latvijas Gāze” un Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds, izvēlēti seši Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Būvniecības inženierzinātņu fakultātes Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūta (BIF SGŪTI) studenti, kuri saņems stipendijas 2016./2017. studiju gadā desmit mēnešu garumā par kopējo summu 11 300 EUR. Stipendijas tika sadalītas atbilstoši iegūstamajam profesionālajam līmenim.

Ikmēneša stipendijas 175 EUR apmērā visa studiju gada garumā saņems bakalaura līmeņa studenti Juris Pomerancevs un Raimonds Bogdanovičs, maģistratūras studenti Krista Kapūna, Roberts Kuplovs – Oginskis, savukārt ikmēneša stipendijas 215 EUR apmērā saņems doktorantūras studenti Aleksandrs Zajacs un Maija Križmane.

Pieteikties stipendiju konkursam tika aicināti RTU BIF SGŪTI studenti bakalauranti (studējuši ne mazāk kā divus mācību semestrus), maģistranti un doktoranti ar teicamām sekmēm un pieredzi zinātnisko darbu veikšanā, kas orientēti gāzes tehnoloģiju problēmu risināšanā. Piesakoties konkursam, studentiem bija jāizstrādā 4 – 5 lapu garš pieteikuma darbs brīvā formā par kādu no piedāvātajām zinātniskajām tēmām, tādējādi veicinot pētniecisko darba iemaņu apgūšanu un sekmējot jauno speciālistu kvalitātes paaugstināšanos.