RTU Attīstības fonds
Parādīt izvēlni
RTU Attīstības fonds

Kļūsti par RTU Attīstības fonda Instagram vēstnesi!

23. jūlijs, 2018
.
.

Praktikant, kļūsti par RTU Attīstības fonda vēstnesi Instagram!

Vēlamies uzrunāt praktikantus, kuri šobrīd dodas apmaksātā praksē kādā no mūsu sadarbības partneru uzņēmumiem, lai sniegtu iespēju citiem jauniešiem vērot praktikantu ikdienas gaitas.

Mūsuprāt, tas ir aizraujoši, ka studentiem ir iespēja iegūt pirmo profesionālo pieredzi apmaksātā praksē, līdz ar to arī iespēja pārtraukt riņķa danci nav pieredzes - nav darba. Mēs ikdienā cītīgi strādājam, lai nodrošinātu šo iespēju un piedāvātu studentiem pēc iespējas plašākas izvēles iespējas savā studiju jomā. Zinām, ka daudziem no jums prakse ir patīkams izaicinājums, kā arī drošs solis nākotnes karjeras virzienā!

Par projektu "Esi vēstnesis"

Tādēļ jaunā projekta, kas mūsu sekotājus informēs par prakses norisēm, galvenais mērķis ir sniegt iespēju studentiem un topošajiem praktikantiem ielūkoties uzņēmumu praktikantu ikdienā. Mēs vēlamies, lai studenti iegūtu priekšstatu par to, cik nozīmīgs solis karjeras izaugsmē ir apmaksāta prakse!

Kāds ir vēstneša uzdevums? Katru mēnesi viens praktikants uzturēs mūsu jauno Instagram kontu, publicējot informāciju par prakses gaitu. Fotoattēli, video, boomerang video – ir tik aizraujoši uzzināt par praktikanta ikdienu no paša praktikanta veidotiem stāstiem.

Ikvienam projekta dalībniekam pateicībā par dalīšanos pieredzē- dāvana. 

 

Nosacījumi: 

  1. tev ir ierīce, ar kuru var fotografēt un filmēt, tas nozīmē, ka gluži nederētu, kā filmā “Ķeriet Smārtu”, kur filmas varonis zvanīja ar savu inovatīvo kurpi;
  2. tu uzskati, ka vēlies dalīties ar citiem jauniešiem par savu prakses pieredzi, iedvesmojot arī viņus spert pirmos soļus savas karjeras veidošanā;
  3. var pietiekties praktikanti, kuri šobrīd ir kādā no sadarbības partneru piedāvātajām apmaksātajām prakses vietām - PIESAKIES ŠEIT.

* Var pieteikties arī, ja Tev nav sava Instagram konta. Galvenais, ka ir telefons/foto aparāts, ar kuru var uzņemt bildes/video, lai vizuāli parādītu savas prakses norises gaitu.

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Publikācijas datums

23. jūlijs, 2018 plkst. 16:54

Līdzīgi raksti

Ziņas