Izvēlēti atbalsta stipendijas «Topošais profesionālis» ieguvēji

18. septembris, 2015

2015. gada 18. septembrī — Izvēlēti astoņi Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) 1. kursa studenti, kas 2015./2016. studiju gadā saņems ikmēneša atbalsta stipendijas «Topošais profesionālis» 150 EUR vērtībā. Stipendijas RTU Attīstības fonda rīkotā konkursa kārtībā piešķir studentiem ar nepietiekamu materiālo nodrošinājumu, kas uzrādījuši izcilas sekmes mācībās.

«Esmu ļoti gandarīts, ka saņemu šo stipendiju. Tā ir papildus motivācija turpināt attīstīties manis izvēlētajā virzienā un, protams, arī atgādinājums, ka ieguldītais darbs ticis novērtēts, kas man  dod daudz lielāku pārliecību par manām spējām,» stāsta RTU Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātes 1. kursa students Kristaps Rossinskis.

«Stipendijas ieguvēji uzrādījuši izcilas sekmes mācībās, olimpiādēs un bijuši sabiedriski aktīvi. Tās piešķiršana ir lielisks veids, kā motivēt jauniešus neapstāties pie sasniegtā pusceļā un iegūt kvalitatīvu augstāko izglītību izvēlētajā inženierzinātņu jomā,» saka RTU Attīstības fonda izpilddirektors Artūrs Zeps.

Jau pavasarī Latvijas vidējās izglītības iestāžu 12. klases skolēni, kuri par savu nākamo augstskolu bija izraudzījušies RTU un kuriem trūka līdzekļu studijām, tika aicināti pieteikties RTU Attīstības fonda organizētam konkursam. Augusta beigās pretendenti tika aicināti uz klātienes intervijām, kurās tikās ar izvērtēšanas komisijas pārstāvjiem no RTU, kā arī atbalstītāju uzņēmumiem AS «Olainfarm» un AS «RBSSKALS». Pēc intervijām tika izvēlēti astoņi pirmkursnieki, kuri saņems ikmēneša stipendijas 2015./2016. studiju gadā.

RTU Attīstības fonds savā, universitātes un studentu vārdā saka lielu paldies uzņēmumiem AS «Olainfarm» un AS «RBSSKALS» par sniegto finansiālo atbalstu, kā arī aicina citus uzņēmējus rast iespēju atbalstīt topošos profesionāļus!

RTU Attīstības fonds ir organizācija, kas visa gada garumā, sadarbojoties ar atbalstītājiem, piedāvā stipendijas visu Latvijas augstskolu studentiem, profesionālo tehnisko skolu un vispārējo vidējo izglītības iestāžu audzēkņiem. Aktuālā informācija par stipendiju konkursiem atrodama RTU Attīstības fonda mājaslapā šeit.