RTU Attīstības fonds
Parādīt izvēlni
RTU Attīstības fonds

Izaugsmes iespējas studentiem uzņēmumā SIA “Kinetics Nail Systems”

5. aprīlis, 2022
.
.
.

Viens no Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonda sadarbības partneriem ir kosmētikas ražotājs SIA “Kinetics Nail Systems”. Tas ir Latvijā labi zināms uzņēmums ar vairāk kā 20 gadu pieredzi, kas par savas veiksmes stūrakmeni atzīst spēcīgo R&D laboratoriju un inovatīvos darbiniekus. Profesionālisms, pētnieciskā aizrautība un unikālās formulas ļāvušas uzņēmumam ne vien radīt jaunus produktus Latvijas kosmētikas veikalu plauktos un skaistumkopšanas salonos, bet arī gūt atpazīstamību un sadarbības partnerus vairāk nekā 45 pasaules valstīs. 

SIA “Kinetics Nail Systems” vēlas atbalstīt jaunos studentus, tāpēc šajā mācību semestrī sadarbībā ar RTU AF tika organizēts atbalsta stipendiju konkurss. Tas sniedza iespēju ķīmijas, ķīmijas tehnoloģiju un materiālzinātnes jomas studentiem kandidēt uz ikmēneša izcilības stipendiju 200 eiro apmērā piecu mēnešu garumā. Šogad stipendijas ieguvējs ir RTU ķīmijas un ķīmijas tehnoloģijas programmas 2. kursa students Rūdolfs Grāvītis, kurš aktīvi darbojas gan fakultātes pašpārvaldē, gan RTU MLĶF Polimērmateriālu institūtā. Studenti stipendiju konkursiem piesakas dažādu iemeslu dēļ. Kā skaidrojis pats konkursa uzvarētājs Rūdolfs Grāvītis: “Finansiālais atbalsts man palīdzēs ne tikai kā daudzbērnu ģimenes pārstāvim, tas arī motivēs vairāk mācīties, attīstīties ķīmijas jomā un iegūt labu prakses vietu nākotnei.”  

Savu motivāciju atbalstīt topošos speciālistus komentējusi arī SIA “Kinetics Nail Systems” pārstāve Zane Grigale-Soročina: “Ķīmija, fizika un matemātika reti ir studentu mīļākie priekšmeti, tieši tāpēc svarīgi atbalstīt un motivēt šos studentus, kuri izvēlējušies ne vieglāko, taču interesantāko ceļu. Mēs vēlamies atbalstīt jauniešus inženierzinātņu studijās un parādīt viņiem, ka Latvijā ir plašas darba iespējas strādāt inovatīvā uzņēmumā, kas vērsts uz starptautisku sadarbību.” “Kinetics Nail Systems” piedāvā trīs veidu stipendijas: izcilības stipendiju (200 eiro mēnesī visa studiju semestra laikā), pētniecības stipendiju par noslēguma darba rakstīšanu par kādu no uzņēmuma piedāvātajām tēmām (2400 eiro semestrī) un prakses stipendiju (400 eiro mēnesī). Studentiem, piesakoties apmaksātai prakses vietai un izstrādājot savu diplomdarbu šajā uzņēmumā, paveras neskaitāmas iespējas. Tiem ir izdevība kļūt par jaunatklājēju, praktiski iepazīt modernās tehnoloģijas, redzēt projekta attīstību no pirmās formulas līdz gatavam produktam salonu plauktos, kā arī darboties ambiciozu profesionāļu komandā. 

Zane Grigale-Soročina aicina studentus rūpīgi izvērtēt savas vēlmes, nākotnes izaugsmes iespējas un brīvo laiku pavadīt, iegūstot jaunas prasmes un iemaņas savā nozarē. “Kinetics” durvis atvērtas visiem interesentiem, tāpēc uzņēmums mudina studentus arī turpmāk aktīvi pieteikties apmaksātajām prakses vietām “Kinetics Nail Systems” vai izstrādāt savu diplomdarbu par nozarē aktuālām tēmām. 

RTU AF sirsnīgi sveic stipendijas ieguvēju un pateicas katram kandidātam par dalību!

Pieteikties citām atbalsta vai prakses stipendijām vari ŠEIT

Kopīgot rakstu

Jaunumi