RTU Attīstības fonds
Parādīt izvēlni
RTU Attīstības fonds

No idejas līdz tās realizācijai – “RTU Attīstības fonds” organizē ICARe konferenci

18. maijs, 2021
.
.
.

Nodibinājums “RTU Attīstības fonds” organizē starptautisku konferenci “ICARe Alumni”, kas jau kā nedēļu ilgst attālinātā režīmā. Šogad konference norisinās no 11. līdz 28.maijam un tās tēma ir biedrību un nevalstisko organizāciju stratēģiju izstrāde, veicinot turpmāku absolventu asociāciju, fondu un karjeras centru attīstību un sadarbību.  

“RTU Attīstības fonds” ir konferences idejas autors un galvenais organizators, kas savos vadības grožos uzņēmies nodrošināt unikālu un modernu iespēju apgūt ne tikai jaunas zināšanas un praktiskas iemaņas, bet arī veicināt turpmāku sadarbību starp universitāšu absolventu asociācijām, fondiem un karjeras centriem starptautiskā mērogā. “ICARe” konference nodrošina unikālu iespēju iegūt zināšanas un apmainīties ar viedokļiem ar dažādu citu valstu pārstāvjiem, kopā izzinot jaunas iespējas stratēģijas izveidē. Konferences laikā tiek nodrošinātas lekcijas, kuru laikā pasākuma dalībnieki var smelties idejas no dažādu valstu ekspertiem, kā arī no absolventu asociāciju un fondu pārstāvjiem. 

Nodibinājums “RTU Attīstības fonds” var lepoties ar šī gada konferences galvenajiem runātājiem, kā Gundars Kokins (Klientu pieredzes un projektu vadības speciālists, RTU doktorants), Richard Gillingwater (Emotional Branding radošais direktors), Sandra Rincon (Netherlands Network dibinātāja un prezidente) un daudzi citi uzņēmīgi, radoši un pieredzes bagāti nozares pārstāvji, kas konferences laikā atbalsta un sniedz iespēju smelties jaunas idejas stratēģijas izveidē. 

Pasaulē noteiktie ierobežojumi nav atturējuši nodibinājumu “RTU Attīstības fonds” izveidot modernu un starptautisku konferenci, tieši otrādi – izaicinājumi ir nepieciešami, lai sekmētu turpmāku organizācijas attīstību, sniedzot iespēju veidot jaunu sadarbības loku, apgūt noderīgas zināšanas un likt lietā jaunās iemaņas, kas kalpos kā atspēriena punkts turpmākajā izaugsmē. 

Kopīgot rakstu

Jaunumi