RTU Attīstības fonds
Parādīt izvēlni
RTU Attīstības fonds

Doktorantiem iespēja pieteikties pētniecības stipendijai

2. oktobris, 2014
.
.
.

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) doktorantiem būs iespēja pieteikties stipendiju konkursam, lai piedalītos SIA «Baltijas jūras ģeoloģijas centrs» projektā un veiktu konkrētu uzņēmuma pasūtītu pētījumu. Stipendijas piešķiršanu paredz Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonda un «Baltijas jūras ģeoloģijas centra» noslēgtais ziedojuma līgums 14 000 EUR apjomā doktorantu atbalstam.
 
Ziedojuma līgums paredz, ka tiek organizēts stipendiju konkurss, kura rezultātā, sākot no 2014. gada septembra līdz 2015. gada augustam tiek piešķirta viena ikmēneša stipendija EUR 900.00 apmērā, lai veiktu pētījumu «Atgūstamo teritoriju lietojamība sedimentu nogulumu deponēšanas zonās». Pētījuma rezultātiem ir jābūt publicētiem vismaz vienā vispāratzītā zinātniskajā izdevumā
 
«Uzskatu, ka ir jāsniedz iespēja augt un attīstīties studentiem gan Latvijā, gan starptautiskajā vidē. Tādējādi šī ir lieliska iespēja apvienot uzņēmuma praktisko pusi un universitātes zinātnisko potenciālu. Tā ir reāla sadarbība, kuras rezultātā Latvija iegūs augsti kvalificētus un izglītotus speciālistus,» saka «Baltijas jūras ģeoloģijas centra» valdes priekšsēdētājs Jānis Tērauds. 

Kopīgot rakstu

Jaunumi