RTU Attīstības fonds
Parādīt izvēlni
RTU Attīstības fonds

Balvas "Labākais ķīmijas skolotājs" pasniegšana

30. novembris, 2012
.
.

2012. gada 30. novembrī RTU Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātē notika seminārs ķīmijas un dabaszinātņu skolotājiem «Ķīmija kā prioritāte», kurā pulcējās skolotāji no visas Latvijas. MLĶF un uzņēmumi apbalvoja labākos 2012. gada ķīmijas un dabaszinātņu skolotājus. Kopumā apbalvojumus saņēma 17 skolotāji no deviņām Latvijas pilsētām.
 
A/S «Olainfarm» atbalstītā un sadarbībā ar RTU un RTU Attīsttības fondu rīkotā konkursa "Labākais ķīmijas skolotājs" apbalvojumus saņēma Alla Juzefoviča no Liepājas 12. vidusskolas, Jevgēnija Varganova no Rīgas V.Ostvalda vidusskolas, Roberts Višs no Rīgas Valsts vācu ģimnāzijas.

Emīlijas Gudrinieces vārdbalvu no Latvijas Zinātņu akadēmijas saņēma Ogres Valsts ģimnāzijas skolotāja Ilze Pomere.
AS «Grindeks» fonds «Zinātnes un izglītības atbalstam» pasniedza apbalvojumus Sarmītei Dreijaltei no Cēsu Valsts ģimnāzijas, Ludmilai Čudarānei no Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas, Harijam Misjunam no Krāslavas Valsts ģimnāzijas un Evi Kūriņai no Rīgas Valsts 3. ģimnāzijas.

Tatjana Šuļga no Salaspils 2. vidusskolas un Inese Zīrupa no Saldus 1. vidusskolas saņēma Latvijas Organiskās sintēzes institūta apbalvojumu.

SIA «Sakret» apbalvoja skolotāju Tatjanu Sahno no Rīgas Purvciema vidusskolas, savukārt A/S «Rautakesko» apsveica Agritu Veidi no Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas.

Īpašus apbalvojumus bija sagādājuši arī MLĶF institūti. RTU MLĶF Organiskās ķīmijas tehnoloģijas institūts sveica Irinu Vdoviču no Rīgas Valsts tehnikuma un Lauru Fjodorovu no Āgenskalna Valsts ģimnāzijas. RTU MLĶF Lietišķās ķīmijas institūts apbalvoja Vjačeslavu Korotinu no Rīgas 40. vidusskolas. Svetlana Curbunova no Rīgas 51. vidusskolas saņēma RTU MLĶF Polimērmateriālu institūta apbalvojumu, savukārt Līvija Tomiņa no Madonas Valsts ģimnāzijas – RTU MLĶF Silikātu materiālu institūta apbalvojumu.

Fotogalerija

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Publikācijas datums

30. novembris, 2012 plkst. 15:09

Līdzīgi raksti

Ziņas