Atbalsta stipendijas RTU dažādu jomu studentiem, sākot no 1. kursa!

10. septembris, 2018

Šobrīd ir aktuāli 8 atbalsta stipendiju konkursi, kur kopumā var pieteikties uz 25 ikmēneša stipendijām, lai gūtu finansiālu atbalstu 5 – 10 mēnešu garumā.

Piesakies stipendijām līdz 23. septembrim (ieskaitot), izņemot Emīlijas Gudrinieces un Alfrēda Ieviņa vārdā nosauktajām stipendijām, kur pieteikšanās ir līdz 16. septembrim (ieskaitot).

AS “Olainfarm” atbalsta stipendija “Topošais profesionālis”

Aicināti pieteikties RTU 1. kursa studenti, kuri ir uzrādījuši izcilas sekmes mācībās, tomēr nav pietiekams materiālais nodrošinājums studijām.

Konkursa kārtībā tiks piešķirta 1 ikmēneša stipendija 150 EUR apmērā.

Alfreda Raistera vārdā nosauktās stipendijas

Aicināti pieteikties studenti no 2. kursa, kuri studē:

• Arhitektūras fakultātē;
  • Būvniecības inženierzinātņu fakultātē;
  • Datorzinātnes un informācijas tehnoloģiju fakultātē;
  • Elektronikas un telekomunikāciju fakultātē;
  • Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātē;
  • Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātē;
  • Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultātē.

Konkursa kārtībā tiks piešķirtas 7 ikmēneša stipendijas, katra 150 EUR apmērā.

SIA “Light Guide Optics” studiju stipendijas

Aicināti pieteikties RTU MLĶF 3. un 4. kursa bakalaura līmeņa studiju programmu “Ķīmija”, “Ķīmijas tehnoloģija”, “Materiālzinātnes” un “Materiālu nanotehnoloģijas” studentiem; iepriekš minēto, kā arī studiju programmas “Lietišķā ķīmija” maģistra līmeņa studenti un doktora līmeņa studenti.

Konkursa kārtībā tiks piešķirtas 3 ikmēneša stipendijas:

• 1 ikmēneša stipendija 115 EUR apmērā bakalaura līmeņa studentam;
  • 1 ikmēneša stipendija 145 EUR apmērā maģistra līmeņa studentam;
  • 1 ikmēneša stipendija 170 EUR apmērā doktora līmeņa studentam.

Emīlijas Gudrinieces un Alfrēda Ieviņa vārdā nosauktās stipendijas

Aicināti pieteitkies RTU MLĶF bakalaura un maģistra programmās studējošajie, kuri vismaz gadu strādā zinātnisko darbu ķīmijas vai ķīmijas tehnoloģijas jomā.

Konkursa kārtībā tiks piešķirtas 2 ikmēneša stipendijas, katra 215 EUR apmērā.

Pieteikšanās līdz 16. septembrim (ieskaitot).

AS “Latvijas Gāze” stipendija

Aicināti pieteikties RTU BIF SGŪTI studenti, sākot no bakalaura līmeņa 2. kursa, kuri nodarbojas ar gāzes tehnoloģiju problēmu risināšanu.

Konkursa kārtībā tiks piešķirta 1 ikmēneša stipendija 175 EUR apmērā.

SIA “ITERA Latvija” stipendijas

Aicināti pieteikties RTU Arhitektūras fakultātes studiju programmas „Arhitektūra” bakalaura līmeņa studenti, sākot no 2. kursa, profesionālās programmas studenti un maģistra līmeņa studenti.

Konkursa kārtībā tiks piešķirtas 4 ikmēneša stipendijas, katra 150 EUR apmērā.

AS “Exigen Services Latvia” stipendijas

Aicināti pieteikties RTU DITF bakalaura un maģistra studiju programmu “Datorsistēmas” un “Informācijas tehnoloģija” studenti.

Konkursa kārtībā tiks piešķirtas 6 ikmēneša stipendijas, katra 150 EUR apmērā.

AS “Hansamatrix” atbalsta stipendija

Aicināti pieteikties RTU Elektronikas un telekomunikāciju fakultātes bakalaura un maģistra līmeņa studenti, kuri pabeiguši vismaz vienu semestri, turpina studijas izvēlētajā specialitātē, ir uzrādījuši labas sekmes, bet nav pietiekams materiālais nodrošinājums studijām.

Konkursa kārtībā tiks piešķirta 1 ikmēneša stipendija 200 EUR apmērā bakalaura līmeņa studentam vai 300 EUR maģistra līmeņa studentam.