Balva “Labākais Biznesa interešu kluba “Portfelis” absolvents”

RTU Biznesa interešu kluba “Portfelis” uzdevumi ir sniegt iespēju tehnisko specialitāšu studentiem apgūt uzņēmējdarbības un vadīšanas praktiskās un teorētiskās zināšanas, apkopojot informāciju par papildus izglītības iespējām, veicinot uzņēmējdarbības attīstību, nodrošinot uzņēmējdarbības pamatu apguvi, kā arī veicinot RTU atpazīstamību un sadarbību ar uzņēmumiem. Konkursa kārtībā tiek piešķirtas 4 balvas EUR 100 apmērā.

Laureāta pateicības vārdi

“Augsti novērtēju, ka man tika dota iespēja pabūt tur, kur es parasti neatrastos – kursa ietvaros izkāpu no savas komforta zonas un patiesi daudz iemācījos no vieslektoru stāstiem. Esmu gandarīta par paveikto un gandarīta, ka bija iespēja dzirdēt citu studentu entuziasmu pilnās idejas. Esmu pateicīga biznesa interešu kluba “Portfelis” organizatoriem par šādu iedvesmojošu kursu rīkošanu. Noslēdzot “Portfeļa” kursu sapratu, ka varu būt radoša, sniegt interesantas idejas un spēju sastrādāties ar nepazīstamiem cilvēkiem. Ļoti liels PALDIES par šādu novērtējumu.”

Anda Pabērza

Konkurss sadarbībā ar RTU Attīstības fondu tiek realizēts kopš 2011. gada, un līdz šim balvas piešķirtas jau 23 laureātiem.

Iepriekšējo gadu laureāti
Arvis Kokins, Edgars Viziņš, Zanda Krišāne, Rolands Punculis, Emīls Nabokovs, Māris Balceris, Santa Lagzdiņa, Agnese Meistare, Jānis Drava, Roberts Zvejnieks, Zane Zaķe, Jānis Breidaks, Toms Kalvāns, Dzintars Segliņš, Liene Rūtiņa, Sofija Grīnvalde, Sidhards Jānis Libers, Anda Pabērza, Sintija Lāce, Pāvels Grjozs
2017. gada laureāti
Inga Zotova, Armands Gailums, Zane Zundure