Balva „Labākā RTU Studentu biznesa inkubatora biznesa ideja”

Balvu konkurss tiek organizēts ar mērķi veicināt jauniešu biznesa ideju ģenerēšanu un attīstību, pasniedzot naudas balvas labākajiem RTU Studentu biznesa inkubatora dalībniekiem – biznesa ideju autoriem.
RTU Studentu biznesa inkubators darbojas kopš 2010. gada, un tā  mērķis ir veicināt un sekmēt jaunu, perspektīvu, radošu, inovatīvu, konkurētspējīgu biznesa ideju realizāciju dzīvē, atbalstot RTU studentus un absolventus - topošos komersantus, tā veicinot valsts tautsaimniecības attīstību. Konkursa kārtībā tiek piešķirtas 7  balvas 100 – 350 EUR vērtībā.

Stipendiātu pateicības vārdi

“Priecājamies, ka mūsu idejai noticēja arī citi un sniedza iespēju būt RTU inkubatorā, kurā augsti vērtējam pieredzes bagātos un iedvesmojošos mentorus un atsaucīgo vadību. Balva atviegloja uzņēmējdarbības uzsākšanu, tāpēc sakam LIELU paldies visiem, kas bija iesaistīti, lai balva nonāktu pie mums!”

Anna Elīzabete Kasparsone, Agnese Meistare, Ketija Kalniņa
Biznesa idejas "Taktilās dizaina preces bērniem" autores un konkursa 1. vietas ieguvējas

Konkurss sadarbībā ar RTU Attīstības fondu tiek realizēts kopš 2011. gada un līdz šim balvas piešķirtas jau 16 laureātiem.

Iepriekšējo gadu laureāti
Gundars Miezītis, Jorens Bročs, Mārtiņš Grasis, Jānis Saušs, Mārtiņš Līsmanis, Katrīna Rune, Armands Zagorskis, Uldis Egle, Andris Igaunis
2015. gada laureāti
Anna Elīzabete Kasparsone, Agnese Meistare, Karīna Plotņikova, Ketija Kalniņa, Mārtiņš Straupmanis, Renārs Vītols, Oskars Sīmanis