RTU Attīstības fonds
Parādīt izvēlni
RTU Attīstības fonds

Sonarworks, SIA PRAKSES STIPENDIJA WEB komandas asistents

Kam: Uzņēmējdarbības, projektu vadības, menedžmenta vai personāla vadības jomas studentiem no Rīgas Tehniskās universitātes, Latvijas Universitātes, Banku augstskolas, Ekonomikas un kultūras augstskolas, Rīgas Stradiņa universitātes, Ventspils Augstskolas, Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas, Latvijas Lauksaimniecības universitātes, Rīgas Ekonomikas augstskolas, Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskolas "RISEBA", sākot no bakalaura līmeņa 1. kursa
Skaits: 1 prakses vieta
Apmērs: 375 EUR mēnesī
Laika periods: 2 mēneši (30 stundas nedēļā*)
Stipendijas veids: Prakses stipendija
Pieteikšanās termiņš: 12. janvāris (ieskaitot)
Sadarbībā ar: Sonarworks, SIA

SIA „Sonarworks” sadarbībā ar nodibinājumu „Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” izsludina stipendiju piešķiršanas kārtību SIA „Sonarworks” praktisko iemaņu veicināšanas stipendijai ar mērķi veicināt studentu profesionālo izaugsmi un karjeras attīstību.

Konkursa kārtībā tiek piešķirta 1 ikmēneša stipendija 375 EUR apmērā (30 stundas nedēļā) praktisko iemaņu papildināšanai WEB komandas asistents prakses vietā laika periodā no 2020. gada janvāra beigām līdz 2020. gada marta beigām (kopā 2 mēnešiem).

*Iepriekš vienojoties ar prakses vadītāju, iespējams praktisko iemaņu veicināšanas aktivitātēs piedalīties mazāk nekā 30 stundas nedēļā, tās apvienojot ar studijām. Šādā gadījumā ikmēneša izmaksājamās stipendijas apmērs tiks rēķināts proporcionāli praksē pavadītajam laikam un sniegumam.

Prakses uzdevumi: 

  • piedalīšanās e-komercijas rīku vadībā;
  • asistēšana kampaņu veidošanā ar drag-n-drop rīkiem;
  • piedalīšanās satura veidošanā un uzturēšanā SIA “Sonarworks” tīmekļa lietotnēs - mājaslapā, veikalā, blogā un citviet;
  • piedalīšanās tīmekļa risinājumu pārbaudīšanā un iespējamo nepilnību, kļūdu meklēšanā;
  • piedalīšanās jaunu web risinājumu plānošanā;
  • satura uzlabojumi un ieteikumi lietotāju pieredzes uzlabošanai, lai palielinātu lietotāju konversiju dažādām (parasti ar e-komerciju saistītām) darbībām.

Prasības:

  • spēja un vēlēšanās strādāt ātrā un mainīgā darba vidē, kā arī mainīt savas darba prioritātes atbilstoši cilvēkresursu vajadzībām;
  • teicamas angļu valodas zināšanas (rakstiski un mutiski);
  • lieliskas organizatoriskās un prioritizēšanas prasmes;
  • lieliskas komunikācijas prasmes.

Lai pieteiktos konkursam, pretendentiem jāaugšupielādē dzīves apraksts (Curriculum Vitae) un jāaizpilda konkursa elektroniskā anketa nodibinājuma „Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” mājaslapā līdz 2020. gada 12. janvārim (ieskaitot).

Lejupielādējamais dokuments:

Konkursa nolikums

Kopīgot rakstu
Kontaktpersona jautājumu gadījumā:

Gatis Štolcers

Tel.: 22487657

Sonarworks, SIA

Darbinieku skaits:
līdz 100 darbiniekiem