SCHWENK Latvija, SIA STUDIJU STIPENDIJA Vidējās profesionālās un augstākās izglītības iestādes audzēkņiem

Kam: Pilna laika klātienes enerģētikas, elektrotehnikas, inženiermehānikas un mehānikas jomas studentiem no jebkuras Latvijā akreditētas augstākās vai vidējās profesionālās izglītības iestādes, sākot no 1. kursa ar labām sekmēm, kuri pirms tam pamata vai vidējo izglītību ieguvuši kādā no Brocēnu un Saldus novada skolām
Skaits: 2 studiju stipendijas
Apmērs: 100-200 EUR mēnesī
Laika periods: 10 mēneši
Stipendijas veids: Studiju stipendija
Pieteikšanās termiņš: 6. oktobris (ieskaitot)
Sadarbībā ar: SCHWENK Latvija, SIA

SIA “SCHWENK Latvija” sadarbībā ar nodibinājumu „Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” izsludina kārtību stipendiju piešķiršanai ar mērķi veicināt un attīstīt labu speciālistu sagatavošanu enerģētikas, elektrotehnikas, inženiermehānikas un mehānikas  jomās.

Konkursa kārtībā tiks piešķirtas 2 ikmēneša stipendijas šādā sadalījumā:

• 1 ikmēneša stipendija vidējās profesionālās izglītības iestādes audzēknim 100,00 EUR apmērā laika periodam no 2020. gada septembra līdz 2021. gada jūnijam, kopā 10 mēnešiem;
  • 1 ikmēneša stipendija augstākās izglītības iestādes studentam - 200,00 EUR apmērā laika periodam no 2020. gada septembra līdz 2021. gada jūnijam, kopā 10 mēnešiem.

Lai pieteiktos konkursam, pretendentiem jāaugšupielādē konkursa nolikuma 2. punktā minētie dokumenti un jāaizpilda konkursa elektroniskā anketa nodibinājuma „Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” mājas lapā līdz 2020. gada 6. oktobrim (ieskaitot).

Lejupielādējamais dokuments:

Konkursa nolikums