TELE 2, SIA PRAKSES STIPENDIJA Tehniskajā departamentā un biznesa klientu nodaļā

Kam: Studentiem no jebkuras Latvijā akreditētas augstākās vai vidējās profesionālās izglītības iestādes, sākot no bakalaura līmeņa 1. kursa, kuri atbilst attiecīgās prakses vietas prasībām
Skaits: 2 prakses vieta
Apmērs: 300 EUR mēnesī
Laika periods: 3 mēneši (30 stundas nedēļā*)
Stipendijas veids: Prakses stipendija
Pieteikšanās termiņš: 24. septembris (ieskaitot)
Sadarbībā ar: TELE 2, SIA

SIA “Tele2”  sadarbībā ar nodibinājumu „Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” izsludina stipendiju piešķiršanas kārtību SIA “Tele2” praktisko iemaņu veicināšanas stipendijai ar mērķi veicināt studentu profesionālo izaugsmi un karjeras attīstību.

Konkursa kārtībā tiek piešķirtas 2 ikmēneša stipendijas 300 EUR apmērā (30 stundas nedēļā) praktisko iemaņu papildināšanai laika periodā no 2019. gada septembra beigām līdz 2019. gada decembra beigām (kopā 3 mēneši) šādā sadalījumā:

• 1 ikmēneša stipendija Tehniskajā departamentā;
  • 1 ikmēneša stipendija Biznesa klientu nodaļā.

*Iepriekš vienojoties ar prakses vadītāju, iespējams praktisko iemaņu veicināšanas aktivitātēs piedalīties mazāk nekā 30 stundas nedēļā, tās apvienojot ar studijām. Šādā gadījumā ikmēneša izmaksājamās stipendijas apmērs tiks rēķināts proporcionāli praksē pavadītajam laikam un sniegumam.

Lai pieteiktos konkursam, pretendentiem jāaugšupielādē dzīves apraksts (Curriculum Vitae) un jāaizpilda konkursa pieteikums SIA „Tele2“ karjeras lapā https://www.tele2.com/career/job-openings sadaļā „Tele2 Latvia” līdz 2019. gada 24. septembrim (ieskaitot).

Lejupielādējamais dokuments:

Konkursa nolikums