TENAX PANEL SIA PRAKSES STIPENDIJA Sendvičpaneļu projektu apstrādes inženiera asistents

Kam: Būvniecības jomas studentiem no Rīgas Tehniskās universitātes un Latvijas Lauksaimniecības universitātes, sākot no bakalaura līmeņa 2. kursa
Skaits: 1 prakses vieta
Apmērs: 500 EUR mēnesī
Laika periods: 6 mēneši (30 stundas nedēļā*)
Stipendijas veids: Prakses stipendija
Pieteikšanās termiņš: 20. novembris (ieskaitot)
Sadarbībā ar: TENAX PANEL SIA

SIA „TENAX PANEL” sadarbībā ar nodibinājumu „Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” izsludina stipendiju piešķiršanas kārtību SIA „TENAX PANEL” praktisko iemaņu veicināšanas stipendijai ar mērķi veicināt studentu profesionālo izaugsmi un karjeras attīstību.

Konkursa kārtībā tiek piešķirta 1 ikmēneša stipendija 500 EUR apmērā (30 stundas nedēļā) praktisko iemaņu papildināšanai Sendvičpaneļu projektu apstrādes inženiera asistenta prakses vietā laika periodā no 2019. gada decembra sākuma līdz 2020. gada jūnija sākumam (kopā 6 mēnešiem). Prakses vieta Dobelē.

* Iepriekš vienojoties ar prakses vadītāju, iespējams praktisko iemaņu veicināšanas aktivitātēs piedalīties mazāk nekā 30 stundas nedēļā, tās apvienojot ar studijām. Šādā gadījumā ikmēneša izmaksājamās stipendijas apmērs tiks rēķināts proporcionāli praksē pavadītajam laikam un sniegumam.

Lai pieteiktos konkursam, pretendentiem jāaugšupielādē dzīves apraksts (Curriculum Vitae) un jāaizpilda konkursa elektroniskā anketa nodibinājuma „Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” mājaslapā līdz 2019. gada 20. novembrim (ieskaitot).

Lejupielādējamais dokuments:

Konkursa nolikums