LIGHT GUIDE OPTICS INTERNATIONAL, SIA STUDIJU STIPENDIJA RTU Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes studentiem

Kam: RTU MLĶF fakultātes 3. un 4. kursa bakalaura līmeņa studiju programmu “Ķīmija”, “Ķīmijas tehnoloģija”, “Materiālzinātnes” un “Materiālu nanotehnoloģijas” studentiem; iepriekš minēto kā arī studiju programmas “Lietišķā ķīmija” maģistra līmeņa studentiem un doktora līmeņa studentiem ar teicamām sekmēm, un pieredzi zinātnisko un pētniecisko darbu veikšanā, kas orientēti stikla ķīmijas un tehnoloģijas optisko viļņvadu ražošanā problēmu risināšanā
Skaits: 3 ikmēneša stipendijas
Apmērs: 115 - 170 EUR
Laika periods: 10 mēneši
Stipendijas veids: Studiju stipendija
Pieteikšanās termiņš: 11. novembris, 2018 (ieskaitot)

SIA „Light Guide Optics International” sadarbībā ar nodibinājumu „Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” izsludina kārtību SIA „Light Guide Optics International” stipendiju piešķiršanai ar mērķi veicināt un attīstīt labu speciālistu sagatavošanu stikla ķīmijas un tehnoloģijas optisko viļņvadu ražošanā, atraisot un veicinot Latvijas augstskolu jauniešu un jauno zinātnieku radošās spējas, kā arī rūpējoties par to produktīvu izmantošanu un attīstības nodrošināšanu.

Konkursa kārtībā tiks piešķirtas 3 ikmēneša stipendijas (pretendentu vidējā svērtā atzīme iepriekšējā studiju gadā nedrīkst būt zemāka par 8 ballēm) laika periodam no 2018. gada novembra līdz 2019. gada augustam, kopā 10 mēnešiem, šādā sadalījumā:

• 1 ikmēneša stipendija 115 EUR apmērā bakalaura līmeņa studentam;
  • 1 ikmēneša stipendija 145 EUR apmērā maģistra līmeņa studentam;
  • 1 ikmēneša stipendija 170 EUR apmērā doktora līmeņa studentam.

Lai pieteiktos konkursam, pretendentiem jāiesniedz:

•  informācija par sasniegumiem pētnieciskajā darbā (patentiem, publikācijām, piedalīšanos konferencēs u.c.);
  •  motivācijas vēstule pretendēšanai uz stipendiju;
  •  1-2 A4 formāta lapas (burtu lielums „12”-„14” fonts „Times New Roman”) garu konkursa pieteikuma darbu, brīvā formā izvēloties darba saturisko daļu par kādu no tēmām:
  1.  Mikrostrukturētu optisko šķiedru ieguve;
  2. Mikrostrukturētu optisko šķiedru izmantošana
  3. Nanostrukturētas optiskās šķiedras, to izmantošana.

Lai pieteiktos konkursam, pretendentiem jāaugšupielādē minētie dokumenti un jāaizpilda konkursa elektroniskā pieteikuma anketa nodibinājuma „Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” mājaslapā līdz 2018. gada 11. novembrim (ieskaitot).

Lejuplādējamais dokuments:

Konkursa nolikums