ALFREDS RAISTERS STUDIJU STIPENDIJA RTU inženierzinātņu jomas studentiem

Kam: Rīgas Tehniskās universitātes studentiem, sākot no bakalaura līmeņa 2. kursa
Skaits: 7 ikmēneša stipendijas
Apmērs: 150 EUR
Laika periods: 10 mēneši
Stipendijas veids: Studiju stipendija
Pieteikšanās termiņš: 15. septembris (ieskaitot)
Sadarbībā ar: ALFREDS RAISTERS

Pateicoties Alfreda Raistera ziedojumam, nodibinājums „Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” izsludina atbalsta stipendijas piešķiršanas kārtību izcilākajiem Rīgas Tehniskās universitātes studentiem, kuri vienlaikus aktīvi iesaistās universitātes sabiedriskajā dzīvē.

Konkursa kārtībā tiks piešķirtas 7 ikmēneša stipendijas 150 EUR apmērā laika periodam no 2019. gada septembra līdz 2020. gada jūnijam, kopā 10 mēnešiem.

Stipendiju konkursā var pieteikties Rīgas Tehniskās universitātes studenti, sākot no bakalaura līmeņa 2. kursa, kuri uzrādījuši labas un teicamas sekmes (vidējā atzīme nav zemāka par 7,5 ballēm), kā arī ir aktīvi iesaistījušies RTU RTU projektu organizēšanā, inženierzinātņu popularizēšanā, kā arī RTU sabiedriskajā dzīvē visa 2018./2019. studiju gada garumā un, kuri studē sekojošās fakultātēs:

• Arhitektūras fakultātē;
  • Būvniecības inženierzinātņu fakultātē;
  • Datorzinātnes un informācijas tehnoloģiju fakultātē;
  • Elektronikas un telekomunikāciju fakultātē;
  • Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātē;
  • Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātē;
  • Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultātē.

Lai pieteiktos konkursam, pretendentiem jāiesniedz:

• aizpildīta pielikumā atrodamā pieteikuma anketa (skatīt zemāk, "Pieteikuma anketa"), kuru parakstījis kādas RTU struktūrvienības vadītājs (RTU studentu parlaments, RTU studentu klubs, RTU Studentu servisa centrs, RTU Absolventu asociācija, RTU Sporta klubs, RTU fakultātes);
  • citi dokumenti, kas pēc pretendenta domām varētu palīdzēt izvērtēt viņa kandidatūru (var būt vairāki).

Pretendentiem jāaugšupielādē minētie dokumenti, kā arī jāaizpilda konkursa elektroniskā anketa nodibinājuma „Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” mājaslapā līdz 2019. gada 15. septembrim (ieskaitot).

Lejupielādējamie dokumenti:

Konkursa nolikums