LATVENERGO, AS PRAKSES STIPENDIJA RTU inženierzinātņu jomas studentiem

Kam: Dažādu RTU inženierzinātņu jomu studentiem, sākot no bakalaura līmeņa 1. kursa
Skaits: 40 prakses vietas
Apmērs: 300 EUR mēnesī
Laika periods: līdz 12 mēnešiem (30 stundas nedēļā*)
Stipendijas veids: Prakses stipendija
Pieteikšanās termiņš: 17. novembris (ieskaitot)
Sadarbībā ar: LATVENERGO, AS

AS „Latvenergo” sadarbībā ar nodibinājumu „Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” izsludina stipendiju piešķiršanas kārtību AS „Latvenergo” praktisko iemaņu veicināšanas stipendijai ar mērķi veicināt studentu profesionālo izaugsmi un karjeras attīstību.

Konkursa kārtībā tiek piešķirtas 40 ikmēneša stipendijas 300 EUR apmērā (30 stundas nedēļā) praktisko iemaņu papildināšanai:

• IT un telekomunikāciju jomā;
  • HES inženiertehniskajā jomā;
  • TEC inženiertehniskajā jomā.

*Iepriekš vienojoties ar prakses vadītāju, iespējams praktisko iemaņu veicināšanas aktivitātēs piedalīties mazāk nekā 30 stundas nedēļā, tās apvienojot ar studijām, tomēr ne mazāk kā 20 stundas nedēļā. Šādā gadījumā ikmēneša izmaksājamās stipendijas apmērs tiks rēķināts proporcionāli praksē pavadītajam laikam un sniegumam.

Lai pieteiktos konkursam, pretendentiem jāaugšupielādē dzīves apraksts (Curriculum Vitae) un jāaizpilda konkursa elektroniskā anketa nodibinājuma „Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” mājaslapā līdz 2019. gada 17. novembrim (ieskaitot).

Lejupielādējamais dokuments:

Konkursa nolikums