RĪGAS TEHNISKĀ UNIVERSITĀTE STUDIJU STIPENDIJA RTU Inovāciju grantu programmā PAP

Kam: Rīgas Tehniskās universitātes studentiem ar labām sekmēm (vidējā svērtā atzīme iepriekšējā studiju semestrī nav zemāka par 5 ballēm, visā iepriekšējā studiju periodā nav nenokārtotu studiju priekšmetu), kuri piedalās “RTU Inovāciju granti studentiem” aktivitātes PAP atlases procesā.
Skaits: 100 ikmēneša stipendijas
Apmērs: 200 vai 228 EUR mēnesī
Laika periods: 6 mēneši
Stipendijas veids: Studiju stipendija
Pieteikšanās termiņš: 20. oktobris (ieskaitot)

Rīgas Tehniskā universitāte (turpmāk – RTU) sadarbībā ar nodibinājumu „Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” (turpmāk – RTU Attīstības fonds) izsludina kārtību stipendiju piešķiršanai ar mērķi veicināt studentu uzņēmējspēju un inovatīvo domāšanu, veiksmīgi darbojoties vienā vai vairākās definētajās aktivitātēs un sasniedzot aktivitātē definēto rezultātu, kas atbilst fonda izvirzītajiem mērķiem un uzdevumiem.

Konkursa kārtībā kopā tiks piešķirtas 100 ikmēneša stipendijas 200 EUR apmērā bakalaura un maģistra līmeņa studentiem un 228  EUR apmērā doktora līmeņa studentiem laika periodam no 2019. gada oktobra līdz 2020. gada martam (kopā 6 mēnešiem).

Lai pieteiktos konkursam, pretendentiem jāaizpilda konkursa elektroniskā anketa nodibinājuma „Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” mājaslapā līdz 2019. gada 20. oktobrim (ieskaitot).

Lejupielādējamais dokuments:

Konkursa nolikums