Apvienoto Arābu Emerātu vēstniecība ZINĀTNES UN PĒTNIECĪBAS STIPENDIJA RTU Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātes studentiem

Kam: Rīgas Tehniskās universitātes Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātes maģistra līmeņa studentiem, kas izstrādās savu maģistra darbu 2019./2020. studiju gadā, sadarbojoties ar Mākslīgā intelekta un sistēmu inženierijas katedru
Skaits: 1 ikmēneša stipendija
Apmērs: 300 EUR
Laika periods: 10 mēneši
Pieteikšanās termiņš: 22. septembris (ieskaitot)

Apvienoto Arābu Emirātu vēstniecība sadarbībā ar nodibinājumu „Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” (turpmāk – RTU Attīstības fonds) izsludina kārtību stipendiju piešķiršanai ar mērķi veicināt mākslīgā intelekta pētniecības attīstību Latvijā.

Konkursa kārtībā tiks piešķirta 1 ikmēneša stipendija 300 EUR apmērā laika periodam no 2019. gada septembra līdz 2020. gada jūnijam, kopā 10 mēnešiem.

Pretendentiem jāiesniedz:

• aizpildīta anketa RTU Attīstības fonda mājas lapā, kurā norādīta kontaktinformācija, kā arī topošā maģistra darba tēma;
  • 4-5 A4 formāta lapas garš (burtu lielums: „12”, fonts „Times New Roman”) maģistra darba apraksts, kurā aprakstīta darba tēmas aktualitāte, darba struktūra, kā arī apskatītas teorijas un pētījumu daļas un minēti galvenie literatūras avoti.

Lai pieteiktos konkursam, pretendentiem jāaugšupielādē 2. punktā minētie dokumenti un jāaizpilda konkursa elektroniskā anketa nodibinājuma „Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” mājas lapā līdz 2019. gada 22. septembrim (ieskaitot).

Lejuplādējamais dokuments:

Konkursa nolikums