RTU Attīstības fonds
Parādīt izvēlni
RTU Attīstības fonds

Latvijas Energoceltnieks, SIA PRAKSES STIPENDIJA Projektētāja palīgs, Projektu asistents

Kam: Būvniecības, enerģētikas un telekomunikāciju jomas studentiem no jebkuras Latvijā akreditētas augstākās izglītības iestādes, sākot no bakalaura līmeņa 1. kursa, kā arī no jebkuras vidējās profesionālās izglītības iestādes, sākot no 2. kursa
Skaits: 4 prakses vietas
Apmērs: 645/ 525 EUR mēnesī
Laika periods: 6 mēneši (30 stundas nedēļā*)
Stipendijas veids: Prakses stipendija
Pieteikšanās termiņš: 13. oktobris, 2019 (ieskaitot)

SIA „Latvijas Energoceltnieks” sadarbībā ar nodibinājumu „Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” izsludina stipendiju piešķiršanas kārtību SIA „Latvijas Energoceltnieks” praktisko iemaņu veicināšanas stipendijai ar mērķi veicināt studentu profesionālo izaugsmi un karjeras attīstību.

Konkursa kārtībā tiek piešķirtas 4 ikmēneša stipendijas praktisko iemaņu papildināšanai (30 stundas nedēļā) laika periodā no 2019. gada oktobra beigām līdz 2020. gada aprīļa beigām (kopā 6 mēnešiem) šādā sadalījumā:

  • 2 ikmēneša stipendijas 645 EUR apmērā Projektētāja palīga prakses vietā;
  • 2 ikmēneša stipendijas 525 EUR apmērā Projektu asistenta prakses vietā.

*Iepriekš vienojoties ar prakses vadītāju, iespējams praktisko iemaņu veicināšanas aktivitātēs piedalīties mazāk nekā 30 stundas nedēļā, tās apvienojot ar studijām. Šādā gadījumā ikmēneša izmaksājamās stipendijas apmērs tiks rēķināts proporcionāli praksē pavadītajam laikam un sniegumam.

Lai pieteiktos konkursam, pretendentiem jāaugšupielādē dzīves apraksts (Curriculum Vitae) un jāaizpilda konkursa elektroniskā anketa nodibinājuma „Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” mājaslapā līdz 2019. gada 13. oktobrim (ieskaitot).

Lejupielādējamais dokuments:

Konkursa nolikums

Kopīgot rakstu
Kontaktpersona jautājumu gadījumā:

Krista Alksne

Tel.: 22434373

 

Latvijas Energoceltnieks, SIA

Darbinieku skaits:
vairāk nekā 200 darbinieki

Noderīgas saites