Skonto Plan Ltd, SIA PRAKSES STIPENDIJA Projekta vadītāja asistents un Ražošanas inženiera asistents

Kam: Tehnisko inženierzinātņu studentiem no Rīgas Tehniskās universitātes, Latvijas Universitātes, Ekonomikas un kultūras augstskolas, Rīgas Stradiņa universitātes, Ventspils Augstskolas, sākot no bakalaura līmeņa 3. kursa
Skaits: 2 prakses vietas
Apmērs: 550 EUR mēnesī
Laika periods: 12 mēneši (30 stundas nedēļā*)
Stipendijas veids: Prakses stipendija
Pieteikšanās termiņš: 19. novembris (ieskaitot)
Sadarbībā ar: Skonto Plan Ltd, SIA

SIA „Skonto Plan LTD” sadarbībā ar nodibinājumu „Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” izsludina stipendiju piešķiršanas kārtību SIA „Skonto Plan LTD” praktisko iemaņu veicināšanas stipendijai ar mērķi veicināt studentu profesionālo izaugsmi un karjeras attīstību.

Konkursa kārtībā tiek piešķirtas 2 ikmēneša stipendijas 550 EUR apmērā (30 stundas nedēļā) praktisko iemaņu papildināšanai laika periodā no 2019. gada decembra sākuma līdz 2020. gada decembra sākumam (kopā 12 mēnešiem) šādā sadalījumā:

• 1 praktisko iemaņu veicināšanas stipendija Projekta vadītāja asistenta prakses vietā;
  • 1 praktisko iemaņu veicināšanas stipendija Ražošanas inženiera asistenta prakses vietā.

*Iepriekš vienojoties ar prakses vadītāju, iespējams praktisko iemaņu veicināšanas aktivitātēs piedalīties mazāk nekā 30 stundas nedēļā, tās apvienojot ar studijām. Šādā gadījumā ikmēneša izmaksājamās stipendijas apmērs tiks rēķināts proporcionāli praksē pavadītajam laikam un sniegumam.

Lai pieteiktos konkursam, pretendentiem jāaugšupielādē dzīves apraksts (Curriculum Vitae) un jāaizpilda konkursa elektroniskā anketa nodibinājuma „Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” mājaslapā līdz 2019. gada 19. novembrim (ieskaitot).

Lejupielādējamais dokuments:

Konkursa nolikums