RTU Karjeras atbalsta un pakalpojumu nodaļa PRAKSES STIPENDIJA Praktikants RTU Karjeras atbalsta un pakalpojumu nodaļā

Kam: Rīgas Tehniskās universitātes Inženierekonomikas un vadības fakultātes studentiem, sākot no bakalaura līmeņa 1. kursa.
Skaits: 1 prakses vieta
Apmērs: 250 EUR mēnesī
Laika periods: 5 mēneši (20 stundas nedēļā*)
Stipendijas veids: Prakses stipendija
Pieteikšanās termiņš: 20. oktobris (ieskaitot)

RTU Karjeras atbalsta un pakalpojumu nodaļa sadarbībā ar nodibinājumu „Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” izsludina stipendiju piešķiršanas kārtību praktisko iemaņu veicināšanas stipendijai ar mērķi veicināt studentu profesionālo izaugsmi un karjeras attīstību.

Konkursa kārtībā tiek piešķirta viena ikmēneša stipendija 250 EUR apmērā (20 stundas nedēļā) praktisko iemaņu papildināšanai RTU Karjeras atbalsta un pakalpojumu nodaļā laika periodā no 2019. gada oktobra beigām līdz 2020. gada marta beigām (kopā 5 mēnešiem).

* Iepriekš vienojoties ar prakses vadītāju, iespējams praktisko iemaņu veicināšanas aktivitātēs piedalīties mazāk nekā 20 stundas nedēļā, tās apvienojot ar studijām. Šādā gadījumā ikmēneša izmaksājamās stipendijas apmērs tiks rēķināts proporcionāli praksē pavadītajam laikam un sniegumam.

Lai pieteiktos konkursam, pretendentiem jāaugšupielādē dzīves apraksts (Curriculum Vitae) un jāaizpilda konkursa elektroniskā anketa nodibinājuma „Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” mājaslapā līdz 2019. gada 20. oktobrim (ieskaitot).

Lejupielādējamais dokuments:

Konkursa nolikums

Kontaktpersona jautājumu gadījumā:

Lelde Loze

Tel.: 20230467

RTU Karjeras atbalsta un pakalpojumu nodaļa

Darbinieku skaits:
līdz 10 darbiniekiem