Solvay Business Services Latvia, SIA PRAKSES STIPENDIJA Praktikants Loģistikas un klientu nodaļā

Kam: Ekonomikas, biznesa, loģistikas un transporta jomas studentiem no jebkuras Latvijā akreditētas augstākās izglītības iestādes, sākot no bakalaura līmeņa 2. kursa.
Skaits: 1 prakses vieta
Apmērs: 350 EUR mēnesī
Laika periods: 3 mēneši (30 stundas nedēļā*)
Stipendijas veids: Prakses stipendija
Pieteikšanās termiņš: 16. oktobris (ieskaitot)

“Solvay Business Services Latvia” SIA sadarbībā ar nodibinājumu „Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” izsludina stipendiju piešķiršanas kārtību praktisko iemaņu veicināšanas stipendijai ar mērķi veicināt jauno speciālistu profesionālo izaugsmi un karjeras attīstību.

Konkursa kārtībā tiek piešķirtas 1 ikmēneša stipendijas 350 EUR apmērā (30 stundas nedēļā) praktisko iemaņu papildināšanai Loģistikas un klientu nodaļā laika periodā no 2019. gada oktobra beigām līdz 2020. gada janvāra beigām (kopā 3 mēnešiem).

*Iepriekš vienojoties ar prakses vadītāju, iespējams praktisko iemaņu veicināšanas aktivitātēs piedalīties mazāk nekā 30 stundas nedēļā, tās apvienojot ar studijām. Šādā gadījumā ikmēneša izmaksājamās stipendijas apmērs tiks rēķināts proporcionāli praksē pavadītajam laikam un sniegumam.

Lai pieteiktos konkursam, pretendentiem jāaugšupielādē dzīves apraksts (Curriculum Vitae) un jāaizpilda konkursa elektroniskā anketa nodibinājuma „Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” mājaslapā līdz 2019. gada 16. oktobrim (ieskaitot).

Lejupielādējamais dokuments:

Konkursa nolikums