TELE 2, SIA PRAKSES STIPENDIJA Praktikants Biznesa klientu nodaļā

Kam: Uzņēmējdarbības, ekonomikas, mārketinga jomas studentiem no Rīgas Tehniskās universitātes, Latvijas Universitātes, Banku augstskolas, Ekonomikas un kultūras augstskolas, Rīgas Stradiņa universitātes, Ventspils augstskolas vai vidējās profesionālās izglītības iestādes, sākot no bakalaura līmeņa 1. kursa
Skaits: 1 prakses vieta
Apmērs: 300 EUR mēnesī
Laika periods: 3 mēneši (30 stundas nedēļā*)
Stipendijas veids: Prakses stipendija
Pieteikšanās termiņš: 18. novembris (ieskaitot)
Sadarbībā ar: TELE 2, SIA

SIA “Tele2”  sadarbībā ar nodibinājumu „Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” izsludina stipendiju piešķiršanas kārtību SIA “Tele2” praktisko iemaņu veicināšanas stipendijai ar mērķi veicināt studentu profesionālo izaugsmi un karjeras attīstību.

Konkursa kārtībā tiek piešķirta 1 ikmēneša stipendija 300 EUR apmērā (30 stundas nedēļā) praktisko iemaņu papildināšanai Biznesa klientu nodaļā laika periodā no 2019. gada novembra beigām līdz 2020. gada februāra beigām (kopā 3 mēneši) šādā sadalījumā.

*Iepriekš vienojoties ar prakses vadītāju, iespējams praktisko iemaņu veicināšanas aktivitātēs piedalīties mazāk nekā 30 stundas nedēļā, tās apvienojot ar studijām. Šādā gadījumā ikmēneša izmaksājamās stipendijas apmērs tiks rēķināts proporcionāli praksē pavadītajam laikam un sniegumam.

Lai pieteiktos konkursam, pretendentiem jāaugšupielādē dzīves apraksts (Curriculum Vitae) un jāaizpilda konkursa pieteikums SIA „Tele2“ karjeras lapā  https://career2.successfactors.eu/sfcareer/jobreqcareer?jobId=5961&company=TELE2&username= sadaļā „Tele2 Latvia” līdz 2019. gada 18. novembrim (ieskaitot).

Lejupielādējamais dokuments:

Konkursa nolikums