RTU Attīstības fonds
Parādīt izvēlni
RTU Attīstības fonds

ACCENTURE LATVIJAS FILIĀLE PRAKSES STIPENDIJA Personāla daļā

Kam: Uzņēmējdarbības, ekonomikas, personāla vadības, loģistikas jomas studentiem no Rīgas Tehniskās universitātes, Banku augstskolas, Latvijas Universitātes, Rīgas Stradiņa universitātes, Ventspils Augstskolas, Vidzemes Augstskolas, Ekonomikas un kultūras augstskolas, Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas, Latvijas Lauksaimniecības universitātes, Rīgas Ekonomikas augstskolas, Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskolas "RISEBA" un Transporta un sakaru institūta, sākot no bakalaura līmeņa 2. kursa
Skaits: 3 prakses vietas
Apmērs: 360 EUR mēnesī
Laika periods: 12 mēneši (30 stundas nedēļā*)
Stipendijas veids: Prakses stipendija
Pieteikšanās termiņš: 12. janvāris (ieskaitot)
Sadarbībā ar: ACCENTURE LATVIJAS FILIĀLE

Accenture Latvijas filiāle sadarbībā ar nodibinājumu „Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” izsludina kārtību Accenture praktisko iemaņu veicināšanas stipendiju piešķiršanai ar mērķi veicināt studentu profesionālo izaugsmi un karjeras attīstību.

Konkursa kārtībā tiek piešķirtas 3 ikmēneša stipendijas 360 EUR apmērā (30 stundas nedēļā) praktisko iemaņu papildināšanai Personāla daļā laika periodā no 2020. gada janvāra vidus līdz 2021. gada janvāra vidum (kopā 12 mēnešiem).

Iepriekš vienojoties ar prakses vadītāju, iespējams praktisko iemaņu veicināšanas aktivitātēs piedalīties mazāk nekā 30 stundas nedēļā, tās apvienojot ar studijām. Šādā gadījumā ikmēneša izmaksājamās stipendijas apmērs tiks rēķināts proporcionāli praksē pavadītajam laikam un sniegumam.

Lai pieteiktos konkursam, pretendentiem jāaizpilda konkursa elektroniskā anketa, augšupielādējot arī izziņu no izglītības iestādes, kas apliecina studējošā statusu, nodibinājuma „Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” mājaslapā līdz 2020. gada 12. janvārim (ieskaitot).

Lejupielādējamais dokuments:

Konkursa nolikums

Kopīgot rakstu
Kontaktpersona jautājumu gadījumā:

Laura Šķibuste

tel.: 29654790 

ACCENTURE LATVIJAS FILIĀLE

Darbinieku skaits:
vairāk nekā 200 darbinieki

Noderīgas saites