RTU Attīstības fonds
Parādīt izvēlni
RTU Attīstības fonds

ACCENTURE LATVIJAS FILIĀLE PRAKSES STIPENDIJA Personāla daļā

Kam: Studentiem no jebkuras Latvijā akreditētas augstākās vai vidējās profesionālās izglītības iestādes, sākot no 1. kursa, kuri atbilst attiecīgās prakses vietas prasībām
Skaits: 3 prakses vietas
Apmērs: 214 EUR mēnesī
Laika periods: 6 mēneši (30 stundas nedēļā*)
Stipendijas veids: Prakses stipendija
Pieteikšanās termiņš: 15. augusts (ieskaitot)
Sadarbībā ar: ACCENTURE LATVIJAS FILIĀLE

Accenture Latvijas filiāle sadarbībā ar nodibinājumu „Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” izsludina kārtību Accenture praktisko iemaņu veicināšanas stipendiju piešķiršanai ar mērķi veicināt studentu profesionālo izaugsmi un karjeras attīstību.

Konkursa kārtībā tiek piešķirtas 3 ikmēneša stipendijas 214 EUR apmērā (30 stundas nedēļā) praktisko iemaņu papildināšanai Personāla daļā laika periodā no 2019. gada augusta beigām līdz 2020. gada februāra beigām (kopā 6 mēnešiem).

Iepriekš vienojoties ar prakses vadītāju, iespējams praktisko iemaņu veicināšanas aktivitātēs piedalīties mazāk nekā 30 stundas nedēļā, tās apvienojot ar studijām. Šādā gadījumā ikmēneša izmaksājamās stipendijas apmērs tiks rēķināts proporcionāli praksē pavadītajam laikam un sniegumam.

Lai pieteiktos konkursam, pretendentiem jāaizpilda konkursa elektroniskā anketa, augšupielādējot arī izziņu no izglītības iestādes, kas apliecina studējošā statusu, nodibinājuma „Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” mājaslapā līdz 2019. gada 15. augustam (ieskaitot).

Lejupielādējamais dokuments:

Konkursa nolikums

Kopīgot rakstu
Kontaktpersona jautājumu gadījumā:

Santa Zunda

tel.: 67089492 

ACCENTURE LATVIJAS FILIĀLE

Darbinieku skaits:
vairāk nekā 200 darbinieki