SEVERSTAL DISTRIBUTION, SIA PRAKSES STIPENDIJA Pārdošanas menedžera asistents un Iepirkumu menedžera asistents

Kam: Vadībzinātņu, ekonomikas, loģistikas un mārketinga jomu studentiem no Rīgas Tehniskās universitātes, Banku augstskolas, Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskolas "RISEBA", Ekonomikas un kultūras augstskolas, Informācijas sistēmu menedžmenta augstskolas (ISMA), Latvijas Lauksaimniecības universitātes, Latvijas Universitātes, Liepājas Universitātes, Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas, Rīgas Ekonomikas augstskolas, Rīgas Stradiņa universitātes, Transporta un sakaru institūta, Ventspils Augstskolas, Vidzemes Augstskolas vai vidējās profesionālās izglītības iestādes, sākot no 1. kursa
Skaits: 2 prakses vietas
Apmērs: 450 EUR mēnesī
Laika periods: 6 mēneši (30 stundas nedēļā*)
Stipendijas veids: Prakses stipendija
Pieteikšanās termiņš: 18. decembris, 2019 (ieskaitot)
Sadarbībā ar: SEVERSTAL DISTRIBUTION, SIA

SIA „Severstal Distribution” sadarbībā ar nodibinājumu „Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” izsludina stipendiju piešķiršanas kārtību SIA „Severstal Distribution” praktisko iemaņu veicināšanas stipendijai ar mērķi veicināt studentu profesionālo izaugsmi un karjeras attīstību.

Konkursa kārtībā tiek piešķirtas 2 ikmēneša stipendijas 450 eiro apmērā (30 stundas nedēļā) praktisko iemaņu papildināšanai laika periodā no 2020. gada janvāra vidus līdz 2020. gada jūlija vidum (kopā 6 mēneši) šādā sadalījumā:

• 1 ikmēneša stipendija Pārdošanas menedžera asistenta prakses vietā;
  • 1 ikmēneša stipendija Iepirkumu menedžera asistenta prakses vietā.

*Iepriekš vienojoties ar prakses vadītāju, iespējams praktisko iemaņu veicināšanas aktivitātēs piedalīties mazāk nekā 30 stundas nedēļā, tās apvienojot ar studijām. Šādā gadījumā ikmēneša izmaksājamās stipendijas apmērs tiks rēķināts proporcionāli praksē pavadītajam laikam un sniegumam.

Lai pieteiktos konkursam, pretendentiem jāaugšupielādē dzīves apraksts (Curriculum Vitae) un jāaizpilda konkursa elektroniskā anketa nodibinājuma „Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” mājaslapā līdz 2019. gada 18. decembrim (ieskaitot).

Lejupielādējamais dokuments:

Konkursa nolikums