SEVERSTAL DITRIBUTION, SIA PRAKSES STIPENDIJA Pārdošanas menedžera asistents un Iepirkumu menedžera asistents

Kam: Vadībzinātņu, ekonomikas, loģistikas un mārketinga jomu studentiem no jebkuras Latvijā akreditētas augstākās vai vidējās profesionālās izglītības iestādes, sākot no bakalaura līmeņa 1. kursa
Skaits: 2 prakses vietas
Apmērs: 500 EUR mēnesī
Laika periods: 6 mēneši (30 stundas nedēļā*)
Stipendijas veids: Prakses stipendija
Pieteikšanās termiņš: 22. oktobris (ieskaitot)
Sadarbībā ar: SEVERSTAL DITRIBUTION, SIA

SIA „Severstal Distribution” sadarbībā ar nodibinājumu „Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” izsludina stipendiju piešķiršanas kārtību SIA „Severstal Distribution” praktisko iemaņu veicināšanas stipendijai ar mērķi veicināt studentu profesionālo izaugsmi un karjeras attīstību.

Konkursa kārtībā tiek piešķirtas 2 ikmēneša stipendijas 500 EUR apmērā (30 stundas nedēļā) praktisko iemaņu papildināšanai laika periodā no 2019. gada novembra sākuma līdz 2020. gada maija sākumam (kopā 6 mēneši) šādā sadalījumā:

• 1 ikmēneša stipendija Pārdošanas menedžera asistenta prakses vietā;
  • 1 ikmēneša stipendija Iepirkumu menedžera asistenta prakses vietā.

*Iepriekš vienojoties ar prakses vadītāju, iespējams praktisko iemaņu veicināšanas aktivitātēs piedalīties mazāk nekā 30 stundas nedēļā, tās apvienojot ar studijām. Šādā gadījumā ikmēneša izmaksājamās stipendijas apmērs tiks rēķināts proporcionāli praksē pavadītajam laikam un sniegumam.

Lai pieteiktos konkursam, pretendentiem jāaugšupielādē dzīves apraksts (Curriculum Vitae) un jāaizpilda konkursa elektroniskā anketa nodibinājuma „Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” mājaslapā līdz 2019. gada 22. oktobrim (ieskaitot).

Lejupielādējamais dokuments:

Konkursa nolikums