Kurbads un Ko PRAKSES STIPENDIJA Nekustamā īpašuma pārvaldības jaunākais speciālists

Kam: Nekustamā īpašuma pārvaldības jomas studentiem no Rīgas Tehniskās universitātes, sākot no bakalaura līmeņa 2. kursa
Skaits: 1 prakses vieta
Apmērs: 500 EUR mēnesī
Laika periods: 3 mēneši (30 stundas nedēļā*)
Stipendijas veids: Prakses stipendija
Pieteikšanās termiņš: 14. novembris (ieskaitot)
Sadarbībā ar: Kurbads un Ko

SIA “Kurbads un Ko” sadarbībā ar nodibinājumu „Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” izsludina stipendiju piešķiršanas kārtību SIA “Kurbads un Ko” praktisko iemaņu veicināšanas stipendijai ar mērķi veicināt studentu profesionālo izaugsmi un karjeras attīstību.

Konkursa kārtībā tiek piešķirta 1 ikmēneša stipendija 500 EUR apmērā (30 stundas nedēļā) praktisko iemaņu papildināšanai Nekustamā īpašuma pārvaldības jaunākā speciālista prakses vietā laika periodā no 2019. gada novembra beigām līdz 2020. gada februāra beigām (kopā 3 mēnešiem).

*Iepriekš vienojoties ar prakses vadītāju, iespējams praktisko iemaņu veicināšanas aktivitātēs piedalīties mazāk nekā 30 stundas nedēļā, tās apvienojot ar studijām. Šādā gadījumā ikmēneša izmaksājamās stipendijas apmērs tiks rēķināts proporcionāli praksē pavadītajam laikam un sniegumam.

Lai pieteiktos konkursam, pretendentiem jāaugšupielādē dzīves apraksts (Curriculum Vitae), iepriekšējo semestru sekmju izraksti un jāaizpilda konkursa elektroniskā anketa nodibinājuma „Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” mājaslapā līdz 2019. gada 14. novembrim (ieskaitot).

Lejuplādējamais dokuments:

Konkursa nolikums