Ko Tu elpo, SIA PRAKSES STIPENDIJA Mārketinga un pārdošanas vadītāja asistents

Kam: Mārketinga, ekonomikas, biznesa jomas studentiem no Rīgas Tehniskās universitātes, Latvijas Universitātes, Banku augstskolas, Ekonomikas un kultūras augstskolas, Rīgas Stradiņa universitātes, Ventspils augstskolas, Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas, Rīgas Ekonomikas augstskolas, Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskolas “RISEBA” vai jebkuras vidējās profesionālās izglītības iestādes, sākot no 2.kursa
Skaits: 1 prakses vieta
Apmērs: 450 EUR mēnesī
Laika periods: 12 mēneši (30 stundas nedēļā*)
Stipendijas veids: Prakses stipendija
Pieteikšanās termiņš: 26. decembris, 2019 (ieskaitot)
Sadarbībā ar: Ko Tu elpo, SIA

SIA „KO TU ELPO” sadarbībā ar nodibinājumu „Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” izsludina stipendiju piešķiršanas kārtību SIA „KO TU ELPO” praktisko iemaņu veicināšanas stipendijai ar mērķi veicināt studentu profesionālo izaugsmi un karjeras attīstību.

Konkursa kārtībā tiek piešķirta 1 ikmēneša stipendija 450 EUR apmērā (30 stundas nedēļā) praktisko iemaņu papildināšanai Mārketinga un pārdošanas vadītāja asistenta prakses vietā laika periodā no 2020. gada janvāra sākuma līdz 2021. gada janvāra sākumam (kopā 12 mēnešiem).

*Iepriekš vienojoties ar prakses vadītāju, iespējams praktisko iemaņu veicināšanas aktivitātēs piedalīties mazāk nekā 30 stundas nedēļā, tās apvienojot ar studijām. Šādā gadījumā ikmēneša izmaksājamās stipendijas apmērs tiks rēķināts proporcionāli praksē pavadītajam laikam un sniegumam.

Lai pieteiktos konkursam, pretendentiem jāaugšupielādē dzīves apraksts (Curriculum Vitae) un jāaizpilda konkursa elektroniskā anketa nodibinājuma „Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” mājaslapā līdz 2019. gada 26. decembrim (ieskaitot).

Lejupielādējamais dokuments:

Konkursa nolikums