ITERA LATVIJA, SIA STUDIJU STIPENDIJA LLU Vides un būvzinātņu fakultātes studentiem

Kam: LLU Vides un būvzinātņu fakultātes studiju programmas „Ainavu arhitektūra un plānošana” bakalaura līmeņa studentiem, sākot no 3. kursa, kā arī studiju programmu „Ainavu arhitektūra” un „Ainavu arhitektūra un plānošana” maģistranta līmeņa studentiem
Skaits: 4 ikmēneša stipendijas
Apmērs: 150 EUR
Laika periods: 10 mēneši
Stipendijas veids: Studiju stipendija
Pieteikšanās termiņš: 15. septembris (ieskaitot)
Sadarbībā ar: ITERA LATVIJA, SIA

Nodibinājums „Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” sadarbībā ar SIA „ITERA Latvija” izsludina kārtību SIA „ITERA Latvija” stipendiju piešķiršanai Latvijas Lauksaimniecības universitātes studentiem ar mērķi veicināt jauniešu un jauno zinātnieku radošās spējas un rūpēties par to produktīvu izmantošanu un attīstības nodrošināšanu.

Konkursa kārtībā tiks piešķirtas 4 ikmēneša stipendijas 150 EUR apmērā laika periodā no 2019. gada septembra līdz 2020. gada jūnijam, kopā 10 mēnešiem.

Stipendiju konkursā aicināti pieteikties LLU Vides un būvzinātņu fakultātes studiju programmas „Ainavu arhitektūra un plānošana” bakalaura līmeņa studenti, sākot no 3. kursa, kā arī studiju programmu „Ainavu arhitektūra” un „Ainavu arhitektūra un plānošana” maģistranta līmeņa studenti. Pretendentu vidējā svērtā atzīme iepriekšējā studiju gadā nedrīkst būt zemāka par 8 ballēm.

Lai pieteiktos konkursam, pretendentiem jāiesniedz:

• studenta sekmju izraksts par iepriekšējo studiju gadu ar aprēķinātu vidējo svērto atzīmi;
  •  informācija – saraksts un apliecinājumi par studenta sasniegumiem pētnieciskajā darbā;
  • 4-5 A4 formāta lapaspušu garu konkursa pieteikuma darbu brīvā formā izvēloties darba saturisko daļu par kādu no savu projektu un pētījumu tēmām (izmantojot iepriekš izstrādātus studiju projektus vai pētījumus) un lapas ar krāsainās izdruka grafisko materiālu.

Pretendentiem jāaugšupielādē minētie dokumenti, kā arī jāaizpilda konkursa elektroniskā anketa nodibinājuma „Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” mājaslapā līdz 2019. gada 15. septembrim (ieskaitot).

Lejuplādējamais dokuments:

Konkursa nolikums