LATVIJAS DZELZCEĻŠ, VAS PRAKSES STIPENDIJA Lietotāju atbalsta speciālista palīgs un Informācijas sistēmu uzturēšanas speciālista palīgs

Kam: Informācijas tehnoloģiju jomas studentiem no jebkuras Latvijā akreditētās augstākās izglītības iestādes vai Rīgas Tehniskās universitātes Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultātes studiju programmas “Dzelzceļa transports” Dzelzceļa pārvadājumu tehnoloģijas virziena studentiem, sākot no bakalaura līmeņa 2. kursa.
Skaits: 3 prakses vietas
Apmērs: 300 EUR mēnesī
Laika periods: 2 mēneši (20 stundas nedēļā*)
Stipendijas veids: Prakses stipendija
Pieteikšanās termiņš: 15. oktobris (ieskaitot)
Sadarbībā ar: LATVIJAS DZELZCEĻŠ, VAS

VAS “Latvijas dzelzceļš” sadarbībā ar nodibinājumu „Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” izsludina stipendiju piešķiršanas kārtību VAS “Latvijas dzelzceļš” praktisko iemaņu veicināšanas stipendijai ar mērķi veicināt studentu profesionālo izaugsmi un karjeras attīstību.

Konkursa kārtībā tiek piešķirtas 3 ikmēneša stipendijas 300 EUR apmērā (20 stundas nedēļā) praktisko iemaņu papildināšanai laika periodā no 2019.gada oktobra beigām līdz 2019.gada decembra beigām (kopā 2 mēnešiem) šādā sadalījumā:

• 1 ikmēneša stipendija Lietotāju atbalsta speciālista palīga prakses vietā;
  • 2 ikmēneša stipendijas Informācijas sistēmu uzturēšanas speciālista palīga prakses vietā.

*Iepriekš vienojoties ar prakses vadītāju, iespējams praktisko iemaņu veicināšanas aktivitātēs piedalīties mazāk nekā 20 stundas nedēļā, tās apvienojot ar studijām. Šādā gadījumā ikmēneša izmaksājamās stipendijas apmērs tiks rēķināts proporcionāli praksē pavadītajam laikam un sniegumam.

Lai pieteiktos konkursam, pretendentiem jāaugšupielādē dzīves apraksts (Curriculum Vitae) un jāaizpilda konkursa elektroniskā anketa nodibinājuma „Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” mājaslapā līdz 2019. gada 15. oktobrim (ieskaitot).

Lejupielādējamais dokuments:

Konkursa nolikums