RTU Attīstības fonds
Parādīt izvēlni
RTU Attīstības fonds

EMERGN, AS PRAKSES STIPENDIJA Lietotāju atbalsta speciālista palīgs

Kam: Datorzinātņu un informācijas tehnoloģiju jomas studentiem no jebkuras Latvijā akreditētas augstākās izglītības iestādes, sākot no bakalaura līmeņa 2. kursa, kā arī no jebkuras vidējās profesionālās izglītības iestādes, sākot no 3. kursa
Skaits: 1 prakses vieta
Apmērs: 200/400 EUR mēnesī
Laika periods: 6 mēneši (40 stundas nedēļā*)
Stipendijas veids: Prakses stipendija
Pieteikšanās termiņš: 18. septembris, 2018 (ieskaitot)
Sadarbībā ar: EMERGN, AS

AS „Exigen Services Latvia” sadarbībā ar nodibinājumu „Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” izsludina stipendiju piešķiršanas kārtību AS „Exigen Services Latvia” praktisko iemaņu veicināšanas stipendijai ar mērķi veicināt studentu profesionālo izaugsmi un karjeras attīstību.

Konkursa kārtībā tiek piešķirta 1 ikmēneša stipendija 200 EUR apmērā (40 stundas nedēļā) laika posmā no 2018. gada oktobra sākuma līdz 2018. gada decembra beigām (kopā 3 mēnešiem) un 400 EUR apmērā (40 stundas nedēļā) no 2019. gada janvāra sākuma līdz 2019. gada marta beigām (kopā 3 mēnešiem) praktisko iemaņu papildināšanai Lietotāju atbalsta speciālista palīga prakses vietā (kopā 6 mēnešiem). 

*Iepriekš vienojoties ar prakses vadītāju, iespējams praktisko iemaņu veicināšanas aktivitātēs piedalīties mazāk nekā 40 stundas nedēļā, tās apvienojot ar studijām. Šādā gadījumā ikmēneša izmaksājamās stipendijas apmērs tiks rēķināts proporcionāli praksē pavadītajam laikam un sniegumam.

Lai pieteiktos konkursam, pretendentiem jāaugšupielādē dzīves apraksts (Curriculum Vitae) un jāaizpilda konkursa elektroniskā anketa nodibinājuma „Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” mājaslapā līdz 2018. gada 18. septembrim (ieskaitot).

Lejupielādējamais dokuments:

Konkursa nolikums

Kopīgot rakstu
Kontaktpersona jautājumu gadījumā:

Krista Alksne

 

EMERGN, AS

Darbinieku skaits:
vairāk nekā 200 darbinieki

Noderīgas saites