InfoEra Latvia, SIA PRAKSES STIPENDIJA Jaunākais tehniskais konsultants infrostruktūras nozarē

Kam: Būvniecības jomas studentiem no jebkuras Latvijā akreditētas augstākās izglītības iestādes, sākot no bakalaura līmeņa 2. kursa
Skaits: 1 prakses vieta
Apmērs: 400 EUR mēnesī
Laika periods: 6 mēneši (30 stundas nedēļā*)
Stipendijas veids: Prakses stipendija
Pieteikšanās termiņš: 29. augusts (ieskaitot)
Sadarbībā ar: InfoEra Latvia, SIA

SIA „InfoEra Latvia” sadarbībā ar nodibinājumu „Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” izsludina stipendiju piešķiršanas kārtību SIA „InfoEra Latvia” praktisko iemaņu veicināšanas stipendijai ar mērķi veicināt studentu profesionālo izaugsmi un karjeras attīstību.

Konkursa kārtībā tiek piešķirta 1 ikmēneša stipendija 400 EUR apmērā (30 stundas nedēļā) praktisko iemaņu papildināšanai Jaunākā tehniskā konsultanta infrastruktūras nozarē prakses vietā laika periodā no 2019. gada septembra sākuma līdz 2020. gada marta sākumam (kopā 6 mēnešiem).

*Iepriekš vienojoties ar prakses vadītāju, iespējams praktisko iemaņu veicināšanas aktivitātēs piedalīties mazāk nekā 30 stundas nedēļā, tās apvienojot ar studijām. Šādā gadījumā ikmēneša izmaksājamās stipendijas apmērs tiks rēķināts proporcionāli praksē pavadītajam laikam un sniegumam.

Lai pieteiktos konkursam, pretendentiem jāaugšupielādē dzīves apraksts (Curriculum Vitae) un jāaizpilda konkursa elektroniskā anketa nodibinājuma „Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” mājaslapā līdz 2019. gada 29. augustam (ieskaitot).

Lejupielādējamais dokuments:

Konkursa nolikums