Sanitex, SIA PRAKSES STIPENDIJA Jaunākais personāla speciālista asistents

Kam: Personāla vadības jomas studentiem no jebkuras Latvijā akreditētas augstākās izglītības iestādes, sākot no bakalaura līmeņa 1. kursa
Skaits: 1 prakses vieta
Apmērs: 200 EUR mēnesī
Laika periods: 3 mēneši (30 stundas nedēļā*)
Stipendijas veids: Prakses stipendija
Pieteikšanās termiņš: 7. novembris (ieskaitot)
Sadarbībā ar: Sanitex, SIA

SIA “Sanitex” sadarbībā ar nodibinājumu „Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” izsludina stipendiju piešķiršanas kārtību SIA “Sanitex” praktisko iemaņu veicināšanas stipendijai ar mērķi veicināt studentu profesionālo izaugsmi un karjeras attīstību.

Konkursa kārtībā tiek piešķirta 1 ikmēneša stipendija 200 EUR apmērā (30 stundas nedēļā) praktisko iemaņu papildināšanai Jaunākā personāla speciālista asistenta prakses vietā laika periodā no 2018. gada novembra vidus līdz 2019. gada februāra vidum (kopā 3 mēnešiem).

*Iepriekš vienojoties ar prakses vadītāju, iespējams praktisko iemaņu veicināšanas aktivitātēs piedalīties mazāk nekā 30 stundas nedēļā, tās apvienojot ar studijām. Šādā gadījumā ikmēneša izmaksājamās stipendijas apmērs tiks rēķināts proporcionāli praksē pavadītajam laikam un sniegumam.

Lai pieteiktos konkursam, pretendentiem jāaugšupielādē dzīves apraksts (Curriculum Vitae) un jāaizpilda konkursa elektroniskā anketa nodibinājuma „Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” mājaslapā līdz 2018. gada 7. novembrim (ieskaitot).

Lejupielādējamais dokuments:

Konkursa nolikums