Baker Tilly, AS PRAKSES STIPENDIJA Jaunākais nodokļu asistents, Jaunākais finanšu konsultanta asistents, Jaunākais audita asistents

Kam: Grāmatvedības, finanšu vai ekonomikas jomas studentiem no jebkuras Latvijā akreditētas augstākās mācību iestādes, sākot no bakalaura līmeņa 2. kursa
Skaits: 3 prakses vieta
Apmērs: 350 EUR mēnesī
Laika periods: 8 mēneši (30 stundas nedēļā*)
Stipendijas veids: Prakses stipendija
Pieteikšanās termiņš: 8. septembris (ieskaitot)
Sadarbībā ar: Baker Tilly, AS

AS „Baker Tilly” sadarbībā ar nodibinājumu „Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” izsludina stipendiju piešķiršanas kārtību AS „Baker Tilly” praktisko iemaņu veicināšanas stipendijai ar mērķi veicināt studentu profesionālo izaugsmi un karjeras attīstību.

Konkursa kārtībā tiek piešķirtas 3 ikmēneša stipendijas 350 EUR apmērā (30 stundas nedēļā) praktisko iemaņu papildināšanai laika periodā 2019. gada septembra beigām līdz 2020. gada maija beigām (kopā 8 mēnešiem) šādā sadalījumā:

• 1 ikmēneša stipendija Jaunākā nodokļu asistenta prakses vietā;
  • 1 ikmēneša stipendija Jaunākā finanšu konsultanta asistenta prakses vietā;
  • 1 ikmēneša stipendija Jaunākā audita asistenta prakses vietā.

*Iepriekš vienojoties ar prakses vadītāju, iespējams praktisko iemaņu veicināšanas aktivitātēs piedalīties mazāk nekā 30 stundas nedēļā, tās apvienojot ar studijām. Šādā gadījumā ikmēneša izmaksājamās stipendijas apmērs tiks rēķināts proporcionāli praksē pavadītajam laikam un sniegumam.

Lai pieteiktos konkursam, pretendentiem jāaugšupielādē dzīves apraksts (Curriculum Vitae) un jāaizpilda konkursa elektroniskā anketa nodibinājuma „Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” mājaslapā līdz 2019. gada 8. septembrim (ieskaitot).

Lejuplādējamais dokuments:

Konkursa nolikums