METĀLA STUDIJA, SIA PRAKSES STIPENDIJA Jaunākais metāla izstrādājumu 3D zīmētājs

Kam: Inženierzinātņu jomas studentiem no jebkuras Latvijā akreditētas augstākās vai vidējās profesionālās izglītības iestādes, sākot no 3. kursa
Skaits: 1 prakses vieta
Apmērs: 450 EUR mēnesī
Laika periods: 12 mēneši (30 stundas nedēļā*)
Stipendijas veids: Prakses stipendija
Pieteikšanās termiņš: 25. septembris (ieskaitot)
Sadarbībā ar: METĀLA STUDIJA, SIA

SIA “Metāla studija” sadarbībā ar nodibinājumu „Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” izsludina stipendiju piešķiršanas kārtību SIA “Metāla studija” praktisko iemaņu veicināšanas stipendijai ar mērķi veicināt studentu profesionālo izaugsmi un karjeras attīstību.

Konkursa kārtībā tiek piešķirta 1 ikmēneša stipendija 450 EUR apmērā (30 stundas nedēļā) praktisko iemaņu papildināšanai Jaunākā metāla izstrādājumu 3D zīmētāja prakses vietā laika periodā no 2019. gada oktobra sākuma līdz 2020. gada oktobra sākumam (kopā 12 mēnešiem).

*Iepriekš vienojoties ar prakses vadītāju, iespējams praktisko iemaņu veicināšanas aktivitātēs piedalīties mazāk nekā 30 stundas nedēļā, tās apvienojot ar studijām. Šādā gadījumā ikmēneša izmaksājamās stipendijas apmērs tiks rēķināts proporcionāli praksē pavadītajam laikam un sniegumam.

Lai pieteiktos konkursam, pretendentiem jāaugšupielādē dzīves apraksts (Curriculum Vitae) un jāaizpilda konkursa elektroniskā anketa nodibinājuma „Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” mājaslapā līdz 2019. gada 25. septembrim (ieskaitot).

Lejupielādējamais dokuments:

Konkursa nolikums