Meditec, SIA PRAKSES STIPENDIJA Jaunākais datorsistēmu un datortīkla administrators

Kam: Informācijas tehnoloģiju un datorikas jomas studentiem no Rīgas Tehniskās universitātes, Latvijas Universitātes, Liepājas Universitātes, Latvijas Lauksaimniecības universitātes, Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskolas “RISEBA”. Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas, Transporta un sakaru institūta, sākot no bakalaura līmeņa 2. kursa
Skaits: 1 prakses vieta
Apmērs: 400 EUR mēnesī
Laika periods: 12 mēneši (30 stundas nedēļā*)
Stipendijas veids: Prakses stipendija
Pieteikšanās termiņš: 23. februāris (ieskaitot)
Sadarbībā ar: Meditec, SIA

SIA „Meditec” sadarbībā ar nodibinājumu „Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” izsludina stipendiju piešķiršanas kārtību SIA „Meditec” praktisko iemaņu veicināšanas stipendijai ar mērķi veicināt studentu profesionālo izaugsmi un karjeras attīstību.

Konkursa kārtībā tiek piešķirta viena ikmēneša stipendija 400 EUR apmērā (30 stundas nedēļā) praktisko iemaņu papildināšanai Jaunākā datorsistēmu un datortīklu administratora prakses vietā laika periodā no 2020. gada februāra beigām līdz 2021. gada februāra beigām (kopā 12 mēnešiem).

*Iepriekš vienojoties ar prakses vadītāju, iespējams praktisko iemaņu veicināšanas aktivitātēs piedalīties mazāk nekā 30 stundas nedēļā, tās apvienojot ar studijām. Šādā gadījumā ikmēneša izmaksājamās stipendijas apmērs tiks rēķināts proporcionāli praksē pavadītajam laikam un sniegumam.

Lai pieteiktos konkursam, pretendentiem jāaugšupielādē dzīves apraksts (Curriculum Vitae) un jāaizpilda konkursa elektroniskā anketa nodibinājuma „Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” mājaslapā līdz 2020. gada 23. februārim (ieskaitot).

Lejupielādējamais dokuments:

Konkursa nolikums