Binders, SIA PRAKSES STIPENDIJA Jaunākais ceļu būvtehniķis; Ceļu meistara palīgs

Kam: Būvniecības jomas students no jebkuras Latvijā akreditētas augstākās vai vidējās profesionālās izglītības iestādes, sākot no 1. kursa
Skaits: 15 prakses vietas
Apmērs: 450 EUR mēnesī
Laika periods: 3 mēneši (30 stundas nedēļā*)
Stipendijas veids: Prakses stipendija
Pieteikšanās termiņš: 23. maijs (ieskaitot)
Sadarbībā ar: Binders, SIA

CBF SIA „Binders” sadarbībā ar nodibinājumu „Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” izsludina stipendiju piešķiršanas kārtību CBF SIA „Binders” praktisko iemaņu veicināšanas stipendijai ar mērķi veicināt studentu profesionālo izaugsmi un karjeras attīstību.

Konkursa kārtībā tiek piešķirtas 15 ikmēneša stipendijas 450 EUR apmērā (30 stundas nedēļā)  praktisko iemaņu papildināšanai laika periodā no 2019. gada jūnija sākuma līdz 2019. gada augusta beigām (kopā 3 mēnešiem) šādā sadalījumā:

• 12 ikmēneša stipendijas Jaunākā ceļu būvtehniķa prakses vietā;
  • 3 ikmēneša stipendijas Ceļu meistara palīga prakses vietā.

*Iepriekš vienojoties ar prakses vadītāju, iespējams praktisko iemaņu veicināšanas aktivitātēs piedalīties mazāk nekā 30 stundas nedēļā, tās apvienojot ar studijām. Šādā gadījumā ikmēneša izmaksājamās stipendijas apmērs tiks rēķināts proporcionāli praksē pavadītajam laikam un sniegumam.

Lai pieteiktos konkursam, pretendentiem jāaugšupielādē dzīves apraksts (Curriculum Vitae) un jāaizpilda konkursa elektroniskā anketa nodibinājuma „Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” mājaslapā līdz 2019. gada 23. maijam (ieskaitot).

Lejupielādējamais dokuments:

Konkursa nolikums