RTU Attīstības fonds
Parādīt izvēlni
RTU Attīstības fonds

Jāņa Alkšņa vārdā nosauktā studiju stipendija

Kam: RTU AF bakalaura studiju programmu 2., 3. un 4. kursa, kā arī profesionālo un maģistra studiju programmu studentiem, kas piedalās RTU AF 2018. gada pavasara zinātniskajā konferencē
Skaits: 1 vienreizēja stipendija
Apmērs: 350 EUR
Pieteikšanās termiņš: 22. aprīlis, 2018 (ieskaitot)

Nodibinājums „Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds”, sadarbojoties ar SIA „ADD Projekts” un Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Arhitektūras fakultāti (AF), izsludina konkursu arhitekta Jāņa Alkšņa vārdā nosauktajai stipendijai. Stipendiju finansējums tiek iegūts no grāmatas „Arhitekts Jānis Alksnis 1869–1939 Architect” pārdošanas ieņēmumiem. Stipendijas mērķis ir aktivizēt RTU AF studentus veikt pētījumus un piedalīties zinātniskajā darbā.

Konkursa kārtībā tiek piešķirta 1 vienreizējā stipendija 350 EUR vērtībā. Stipendijas ieguvējs saņem arī diplomu un vienu grāmatas „Arhitekts Jānis Alksnis 1869–1939 Architect” eksemplāru ar autora ierakstu.

Lai pieteiktos konkursam, pretendentam jāaugšuplādē AF studentu zinātniskajai konferencei veidots vertikāla formāta stenda referāts, kas atspoguļo pētījuma par aktuālām arhitektūras un pilsētplānošanas tēmām saturu, un jāaizpilda konkursa elektroniskā anketa nodibinājuma „Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” mājaslapā līdz 2018. gada 22. aprīlim (ieskaitot).

Lejuplādējamais dokuments:

Konkursa nolikums

Kopīgot rakstu
Kontaktpersona jautājumu gadījumā:

Santa Jākobsone