MSC Shared Service Center Riga PRAKSES STIPENDIJA Izmaksu kontroles/piegādātāju rēķinu apstrādes nodaļā

Kam: Vadības, ekonomikas, finanšu jomas studentiem no Rīgas Tehniskās universitātes, Latvijas Universitātes, Banku augstskolas, Ekonomikas un kultūras augstskolas, Rīgas Stradiņa universitātes, Ventspils augstskolas, Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas, Latvijas Lauksaimniecības universitātes, Rīgas Ekonomikas augstskolas, Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskolas “RISEBA”, sākot no bakalaura līmeņa 1. kursa
Skaits: 2 prakses vietas
Apmērs: 263 EUR mēnesī
Laika periods: 4 mēneši (30 stundas nedēļā*)
Stipendijas veids: Prakses stipendija
Pieteikšanās termiņš: 2. februāris (ieskaitot)

SIA “MSC Shared Service Center Riga” sadarbībā ar nodibinājumu „Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” izsludina stipendiju piešķiršanas kārtību praktisko iemaņu veicināšanas stipendijai ar mērķi veicināt jauno speciālistu profesionālo izaugsmi un karjeras attīstību.

Konkursa kārtībā tiek piešķirtas 2 ikmēneša stipendija 263 EUR apmērā (30 stundas nedēļā) praktisko iemaņu papildināšanai Izmaksu kontroles/piegādātāju rēķinu apstrādes  nodaļā laika periodā no 2020. gada februāra vidus līdz 2020. gada jūnija vidum (kopā 4 mēnešiem).

*Iepriekš vienojoties ar prakses vadītāju, iespējams praktisko iemaņu veicināšanas aktivitātēs piedalīties mazāk nekā 30 stundas nedēļā, tās apvienojot ar studijām. Šādā gadījumā ikmēneša izmaksājamās stipendijas apmērs tiks rēķināts proporcionāli praksē pavadītajam laikam un sniegumam.

Lai pieteiktos konkursam, pretendentiem jāaugšupielādē dzīves apraksts (Curriculum Vitae) un jāaizpilda konkursa elektroniskā anketa nodibinājuma „Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” mājaslapā līdz 2020. gada 2. februārim (ieskaitot).

Lejupielādējamais dokuments:

Konkursa nolikums