RTU Attīstības fonds
Parādīt izvēlni
RTU Attīstības fonds

Lafivents, SIA PRAKSES STIPENDIJA Inženierkomunikāciju jaunākais tehniķis

Kam: Būvniecības jomas studentiem no jebkuras Latvijā akreditētas augstākās izglītības iestādes, sākot no bakalaura līmeņa 2. kursa, kā arī no jebkuras vidējās profesionālās izglītības iestādes, sākot no 3. kursa
Skaits: 5 prakses vietas
Apmērs: 400 EUR mēnesī
Laika periods: 12 mēneši (30 stundas nedēļā*)
Stipendijas veids: Prakses stipendija
Pieteikšanās termiņš: 7. novembris, 2018 (ieskaitot)
Sadarbībā ar: Lafivents, SIA

SIA „Lafivents” sadarbībā ar nodibinājumu „Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” izsludina stipendiju piešķiršanas kārtību SIA „Lafivents” praktisko iemaņu veicināšanas stipendijai ar mērķi veicināt studentu profesionālo izaugsmi un karjeras attīstību.

Konkursa kārtībā tiek piešķirtas 5 ikmēneša stipendijas 400 EUR apmērā (30 stundas nedēļā) praktisko iemaņu papildināšanai Inženierkomunikāciju jaunākā tehniķa prakses vietā laika periodā no 2018. gada novembra vidus līdz 2019. gada novembra vidum (kopā 12 mēnešiem).

*Iepriekš vienojoties ar prakses vadītāju, iespējams praktisko iemaņu veicināšanas aktivitātēs piedalīties mazāk nekā 30 stundas nedēļā, tās apvienojot ar studijām. Šādā gadījumā ikmēneša izmaksājamās stipendijas apmērs tiks rēķināts proporcionāli praksē pavadītajam laikam un sniegumam.

Lai pieteiktos konkursam, pretendentiem jāaugšupielādē dzīves apraksts (Curriculum Vitae) un jāaizpilda konkursa elektroniskā anketa nodibinājuma „Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” mājaslapā līdz 2018. gada 7. novembrim (ieskaitot).

Lejupielādējamais dokuments:

Konkursa nolikums

Kopīgot rakstu
Kontaktpersona jautājumu gadījumā:

Krista Alksne

Tel.: 22434373

 

 

Lafivents, SIA

Nozare:
Būvniecība
Darbinieku skaits:
līdz 100 darbiniekiem