Lafivents, SIA STUDIJU STIPENDIJA Informācijas tehnoloģiju un matemātikas jomas studentiem

Kam: RTU, LU, LLU informācijas tehnoloģiju un matemātikas jomas maģistra līmeņa studentiem, kuri 2018./2019. studiju gada pavasara semestrī izstrādās studiju noslēguma darbus
Skaits: 1 stipendija
Apmērs: 2500 EUR
Stipendijas veids: Studiju stipendija
Pieteikšanās termiņš: 25. oktobris, 2018 (ieskaitot)
Sadarbībā ar: Lafivents, SIA

SIA „Lafivents” sadarbībā ar nodibinājumu „Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” izsludina stipendiju piešķiršanas kārtību noslēguma darbu stipendijai ar mērķi paaugstināt studentu noslēguma darbu kvalitāti un praktisko pielietojamību. Piesakoties konkursā, studenti ne tikai iegūst iespēju saņemt SIA „Lafivents”  speciālistu atbalstu noslēguma darbu izstrādes procesā, bet arī pretendēt uz stipendiju.

Konkursā var pieteikties studenti no sekojošām augstskolām un studiju programmām:

Augstskola Fakultāte Studiju programma
Rīgas Tehniskā universitāte Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultāte Automātika un datortehnika
Datorsistēmas
Informācijas tehnoloģija
Intelektuālas robotizētas sistēmas
Latvijas Universitāte Datorikas fakultāte Datorzinātnes
Fizikas, matemātikas un optometrijas fakultāte Matemātika
Latvijas Lauksaimniecības universitāte Informācijas tehnoloģiju fakultāte Informācijas tehnoloģijas

Konkursa kārtībā tiks piešķirta 1 stipendija 2 500 EUR apmērā kā motivācija noslēguma darba izstrādei par SIA „Lafivents” piedāvāto zinātniskā darba tēmu - "Ēku klimata nodrošināšanas iekārtu patērētās enerģijas prognozēšanas metodes izstrāde, balstoties uz vēsturiskiem mērījumiem, laika prognozi un ēkas noslodzes".

Stipendija studentam tiks izmaksāta trīs daļās:

• pirmā daļa jeb 430,00 EUR tiks izmaksāta pēc noslēguma darba izstrādes starpatskaites saņemšanas;
  • otra daļa jeb 860,00 EUR tiks izmaksāta pēc darba nodošanas un aizstāvēšanas;
  • trešā daļa jeb 1210,00 EUR tiks izmaksāta pēc darba nodošanas un aizstāvēšanas.

Lai pieteiktos konkursam, pretendentiem jāizstrādā un jāiesniedz līdz 2 - 3 A4 formāta lapām (burtu lielums „12”, fonts „Times New Roman”) garu konkursa pieteikuma darba kopsavilkumu brīvā formā, izvēloties darba saturisko daļu par piedāvāto tēmu un jāaizpilda konkursa elektroniskā anketa nodibinājuma „Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” mājaslapā līdz 2018. gada 25. oktobrim (ieskaitot).

Lejupielādējamais dokuments:

Konkursa nolikums