EMERGN, AS PRAKSES STIPENDIJA Informācijas tehnoloģiju jomas studentiem

Kam: Informācijas tehnoloģiju jomas studentiem no RTU, Latvijas Universitātes, Ventspils Augstskolas, Ekonomikas un kultūras augstskolas vai vidējās profesionālās izglītības iestādes, sākot no 2. kursa
Skaits: 28 ikmēneša stipendijas
Apmērs: 150 EUR pirmajos trīs prakses mēnešos un 300 EUR nākamajos trīs prakses mēnešos
Laika periods: 6 mēneši
Stipendijas veids: Prakses stipendija
Pieteikšanās termiņš: 25. novembris (ieskaitot)
Sadarbībā ar: EMERGN, AS

AS „EMERGN” sadarbībā ar nodibinājumu „Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” izsludina stipendiju piešķiršanas kārtību AS „EMERGN” praktisko iemaņu veicināšanas stipendijai ar mērķi veicināt studentu profesionālo izaugsmi un karjeras attīstību.

Konkursa kārtībā tiek piešķirtas 28 ikmēneša stipendijas 150 EUR (30 stundas nedēļā) apmērā pirmajos trīs prakses mēnešos un 300 EUR (30 stundas nedēļā) pēdējos trīs prakses mēnešos (kopā 6 mēnešiem) praktisko iemaņu papildināšanai informācijas tehnoloģiju jomā šādās prakses vietās:

• 10 ikmēneša stipendijas Jaunākā manuālā un automātiskā programmatūras testētāja prakses vietā;
  • 2 ikmēneša stipendijas Jaunākā .NET programmētāja prakses vietā;
  • 10 ikmēneša stipendijas Jaunākā datubāžu speciālista prakses vietā.

*Iepriekš vienojoties ar prakses vadītāju, iespējams praktisko iemaņu veicināšanas aktivitātēs piedalīties mazāk nekā 30 stundas nedēļā, tās apvienojot ar studijām. Šādā gadījumā ikmēneša izmaksājamās stipendijas apmērs tiks rēķināts proporcionāli praksē pavadītajam laikam un sniegumam.

Lai pieteiktos konkursam, pretendentiem jāaugšupielādē dzīves apraksts (Curriculum Vitae) un jāaizpilda konkursa elektroniskā anketa nodibinājuma „Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” mājaslapā. Pieteikumi tiek pieņemti:

1. līdz 2019. gada 3. novembrim (ieskaitot), lai praksi uzsāktu 2019. gada februāra sākumā;
  2. līdz 2019. gada 25. novembrim (ieskaitot), lai praksi uzsāktu 2019. gada marta sākumā.

Brīdī, kad tiek aizpildītas visas 28 prakses vietas, pieteikšanās konkursam tiek pārtraukta.

Lejupielādējamais dokuments:

Konkursa nolikums