RTU Attīstības fonds
Parādīt izvēlni
RTU Attīstības fonds

Solvay Business Services Latvia, SIA PRAKSES STIPENDIJA Iepirkumu un kreditoru nodaļā

Kam: Finanšu, grāmatvedības vai biznesa vadības jomas studentiem no jebkuras Latvijā akreditētas augstākās izglītības iestādes, sākot no 2. kursa
Skaits: 1 prakses vieta
Apmērs: 350 EUR mēnesī
Laika periods: 3 mēneši (30 stundas nedēļā*)
Stipendijas veids: Prakses stipendija
Pieteikšanās termiņš: 10. oktobris (ieskaitot)

“Solvay Business Services Latvia” SIA sadarbībā ar nodibinājumu „Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” izsludina stipendiju piešķiršanas kārtību praktisko iemaņu veicināšanas stipendijai ar mērķi veicināt jauno speciālistu profesionālo izaugsmi un karjeras attīstību.

Konkursa kārtībā tiek piešķirtas 1 ikmēneša stipendijas 350 EUR apmērā (30 stundas nedēļā) praktisko iemaņu papildināšanai Iepirkumu un Kreditoru nodaļā laika periodā no 2019. gada oktobra vidus līdz 2020. gada janvāra vidum (kopā 3 mēnešiem).

*Iepriekš vienojoties ar prakses vadītāju, iespējams praktisko iemaņu veicināšanas aktivitātēs piedalīties mazāk nekā 30 stundas nedēļā, tās apvienojot ar studijām, tomēr ne mazāk kā 25 stundas nedēļā. Šādā gadījumā ikmēneša izmaksājamās stipendijas apmērs tiks rēķināts proporcionāli praksē pavadītajam laikam un sniegumam.

Lai pieteiktos konkursam, pretendentiem jāaugšupielādē dzīves apraksts (Curriculum Vitae) un jāaizpilda konkursa elektroniskā anketa nodibinājuma „Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” mājaslapā līdz 2019. gada 10. oktobrim (ieskaitot).

Lejupielādējamais dokuments:

Konkursa nolikums

Kopīgot rakstu
Kontaktpersona jautājumu gadījumā:

Lelde Loze

Tel.: 20230467

Solvay Business Services Latvia, SIA

Darbinieku skaits:
līdz 200 darbiniekiem