RTU Attīstības fonds
Parādīt izvēlni
RTU Attīstības fonds

Visma Labs, SIA PRAKSES STIPENDIJA Grāmatveža palīgs

Kam: Ekonomikas, grāmatvedības un uzņēmējdarbības studentiem no Rīgas Tehniskās universitātes, Latvijas Universitātes, Banku augstskolas, Ekonomikas un kultūras augstskolas, Rīgas Stradiņa universitātes, Ventspils Augstskolas, Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas, Latvijas Lauksaimniecības universitātes, Rīgas Ekonomikas augstskolas, Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskolas "RISEBA", sākot no bakalaura līmeņa 1. kursa, vai no vidējās profesionālās mācību iestādes, sākot ar 1. kursu
Skaits: 2 prakses vietas
Apmērs: 360 EUR mēnesī
Laika periods: 6 mēneši (30 stundas nedēļā*)
Stipendijas veids: Prakses stipendija
Pieteikšanās termiņš: 22. janvāris (ieskaitot)
Sadarbībā ar: Visma Labs, SIA

SIA “Visma Labs” sadarbībā ar nodibinājumu „Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” izsludina stipendiju piešķiršanas kārtību SIA “Visma Labs” praktisko iemaņu veicināšanas stipendijai ar mērķi veicināt studentu profesionālo izaugsmi un karjeras attīstību.

Konkursa kārtībā tiek piešķirtas 2 ikmēneša stipendijas 360 EUR apmērā (30 stundas nedēļā) praktisko iemaņu papildināšanai Grāmatveža palīga prakses vietā laika periodā no 2020. gada janvāra beigām līdz 2020. gada jūlija beigām (kopā 6 mēnešiem).

*Iepriekš vienojoties ar prakses vadītāju, iespējams praktisko iemaņu veicināšanas aktivitātēs piedalīties mazāk nekā 30 stundas nedēļā, tās apvienojot ar studijām. Šādā gadījumā ikmēneša izmaksājamās stipendijas apmērs tiks rēķināts proporcionāli praksē pavadītajam laikam un sniegumam.

Lai pieteiktos konkursam, pretendentiem jāaugšupielādē dzīves apraksts (Curriculum Vitae) un jāaizpilda konkursa elektroniskā anketa nodibinājuma „Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” mājaslapā līdz 2020. gada 22. janvārim (ieskaitot).

Lejupielādējamais dokuments:

Konkursa nolikums

Kopīgot rakstu
Kontaktpersona jautājumu gadījumā:

Krista Alksne 

Tel.: 22434373

Visma Labs, SIA

Darbinieku skaits:
vairāk nekā 200 darbinieki

Noderīgas saites