RTU Attīstības fonds
Parādīt izvēlni
RTU Attīstības fonds

TENAX, SIA PRAKSES STIPENDIJA Finanšu un lietvedības asistents

Kam: Ekonomikas, uzņēmējdarbības, finanšu vai lietvedības jomas studentiem no Rīgas Tehniskās universitātes, Latvijas Lauksaimniecības universitātes, Latvijas Universitātes, Rīgas Stradiņa universitātes, Banku augstskolas, Ekonomikas un kultūras augstskolas, un Ventspils Augstskolas, sākot no bakalaura līmeņa 3. kursa
Skaits: 1 prakses vieta
Apmērs: 270 EUR mēnesī
Laika periods: 9 mēneši (30 stundas nedēļā*)
Stipendijas veids: Prakses stipendija
Pieteikšanās termiņš: 20. novembris, 2019 (ieskaitot)
Sadarbībā ar: TENAX, SIA

SIA „TENAX” sadarbībā ar nodibinājumu „Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” izsludina stipendiju piešķiršanas kārtību SIA „TENAX” praktisko iemaņu veicināšanas stipendijai ar mērķi veicināt studentu profesionālo izaugsmi un karjeras attīstību. 

Konkursa kārtībā tiek piešķirta 1 ikmēneša stipendija 270 EUR apmērā (30 stundas nedēļā) praktisko iemaņu papildināšanai Finanšu un lietvedības asistenta prakses vietā laika periodā no 2019. gada decembra sākuma līdz 2020. gada septembra sākumam (kopā 9 mēnešiem). Prakses vieta Dobelē.

* Iepriekš vienojoties ar prakses vadītāju, iespējams praktisko iemaņu veicināšanas aktivitātēs piedalīties mazāk nekā 30 stundas nedēļā, tās apvienojot ar studijām. Šādā gadījumā ikmēneša izmaksājamās stipendijas apmērs tiks rēķināts proporcionāli praksē pavadītajam laikam un sniegumam.

Lai pieteiktos konkursam, pretendentiem jāaugšupielādē dzīves apraksts (Curriculum Vitae) un jāaizpilda konkursa elektroniskā anketa nodibinājuma „Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” mājaslapā līdz 2019. gada 20. novembrim (ieskaitot).

Lejupielādējamais dokuments:

Konkursa nolikums

Kopīgot rakstu
Kontaktpersona jautājumu gadījumā:

Laura Šķibuste

Tel.: 29654790

TENAX, SIA

Nozare:
Būvniecība
Darbinieku skaits:
līdz 200 darbiniekiem

Noderīgas saites