LEEA; SCHNEIDER ELECTRIC LATVIJA, SIA; AUGSTSPRIEGUMA TĪKLS, AS ZINĀTNES UN PĒTNIECĪBAS STIPENDIJA Enerģētikas un elektrotehnikas virzienu studiju programmu absolventiem

Kam: Rīgas Tehniskās universitātes, Latvijas Lauksaimniecības universitātes un Rīgas Tehniskās koledžas enerģētikas un elektrotehnikas virzienu studiju programmu absolventi, kuri 2018./2019. studiju gadā aizstāvējuši studiju noslēguma darbus: bakalaura darbus, maģistra darbus, kvalifikācijas darbus/inženieru projektus
Skaits: 16 vienreizējas stipendijas
Apmērs: 150 - 300 EUR
Pieteikšanās termiņš: 20. augusts (ieskaitot)

Nodibinājums „Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” (RTU Attīstības fonds) sadarbībā ar Latvijas Elektroenerģētiķu un Energobūvnieku asociāciju (LEEA), tai skaitā AS „Augstsprieguma tīkls”, SIA „Schneider Electric Latvija” un „Prysmian Group Baltics” AS izsludina stipendiju piešķiršanas kārtību studiju noslēguma darbu stipendijai ar mērķi paaugstināt studentu noslēgumu darbu un projektu kvalitāti enerģētikas un elektrotehnikas nozarē.

Konkursa kārtībā tiks piešķirtas 16 vienreizējās stipendijas šādā sadalījumā:

• bakalaura darbu autoriem 1 vienreizējā stipendija 200 EUR vērtībā labākā darba autoram un 6 finālistiem vienreizējās stipendijas 150 EUR vērtībā;
  • inženieru projektu autoriem 1 vienreizējā stipendija 250 EUR vērtībā labākā projekta autoram un 3 finālistiem vienreizējās stipendijas 200 EUR vērtībā;
  • maģistra darbu autoriem 2 vienreizējās stipendijas 300 EUR vērtībā labāko darbu autoriem un 3 finālistiem vienreizējās stipendijas 250 EUR vērtībā.

Pretendentam jāiesniedz:

• Studiju noslēguma darbs;
  • Mācību iestādes struktūrvienības (institūta, profesoru grupas, katedras, departamenta), eksaminācijas komisijas vai LEEA kopas izsniegta rekomendācija darbu konkursam.

Pretendentiem augstāk minētie dokumenti jāaugšupielādē un konkursa elektroniskā anketa jāaizpilda RTU Attīstības fonda mājaslapā līdz 2019. gada 20. augustam (ieskaitot).

Lejupielādējamais dokuments:

Konkursa nolikums